FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Zápasy – MSDD - starší 2018/2019

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
3. ne 19.8.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FK Hodonín 2:0 (1:0)
4. ne 26.8.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Sparta Brno 5:2 (2:2)
1. st 29.8.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Líšeň B 4:0 (0:0)
5. st 5.9.  FC Svratka Brno  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:4 (0:2)
6. so 8.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 5:1 (1:1)
2. st 12.9.  Athleticko-footballový club Humpolec  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:1 (0:1)
7. so 15.9.  FC Kyjov 1919  1.SC Znojmo-mládež,spolek 3:2 (1:0)
8. ne 23.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Velké Meziříčí 4:0 (3:0)
9. so 29.9.  FK Pelhřimov  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:1 (0:0)
10. so 6.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 3:0 (2:0)
11. so 13.10.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:5 (0:4)
12. ne 21.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  Tatran Kohoutovice 1:1 (0:1)
13. so 27.10.  Městský SK Břeclav  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:4 (0:2)
15. ne 11.11.  FK mládeže Vysočina Jihlava B  1.SC Znojmo-mládež,spolek 4:2 (2:1)
16. ne 17.3.  SK Líšeň B  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:1 (1:1)
17. so 23.3.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  Athleticko-footballový club Humpolec 8:0 (3:0)
18. so 30.3.  FK Hodonín  1.SC Znojmo-mládež,spolek 3:3 (0:0)
19. ne 7.4.  FC Sparta Brno  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:1 (0:1)
20. so 13.4.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Svratka Brno 4:0 (2:0)
21. pá 19.4.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:3 (0:3)
22. so 27.4.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Kyjov 1919 4:0 (1:0)
23. so 4.5.  FC Velké Meziříčí  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:11 (0:2)
30. st 8.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FK mládeže Vysočina Jihlava B 1:1 (1:1)
24. ne 12.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FK Pelhřimov 6:2 (1:0)
25. so 18.5.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:2 (0:0)
26. so 25.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 3:1 (1:0)
27. ne 2.6.  Tatran Kohoutovice  1.SC Znojmo-mládež,spolek 2:1 (2:0)
28. ne 9.6.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  Městský SK Břeclav 2:1 (0:1)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin