FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Stadion ČAFKA

Stadion ČAFKA se nachází zde

Základní informace


Vlastník: Město Znojmo.
Ukazatel skóre a času: Ano.

Jak se k nám dostanete


Od Prahy

Po příjezdu do Znojma, pokračujte hlavní silnicí až ke kruhovému objezdu. Na něm se pak vydáte po pravé ruce čtvrtou ulicí - Rooseveltova ulice.  Podél ní a v její polovině se nachází stadion ČAFKA.

Od Brna

Po příjezdu z Brna se dostanete na ulici Rooseveltova vedoucí přímo ke kruhovému objezdu. Stadion se nachází právě podél této ulice zhruba v její polovině.

Z nádraží

Po východu z nádraží se nacházíte na ul. Dr. Milady Horákové, přímo před Vámi je na ni kolmá ulice 17. listopadu, první ulicí vpravo se pak dostanete ke Evangelickému kostelu, vedl nějž se stadion nachází.

Historie


Na stadionu zvaném také "Ďolíček", ale především s notoricky známým názvem ČAFKA, hrají v současnosti mládežnické týmy 1.SC Znojmo FK. V dobách minulých zde však své zápasy hrával A-tým a nástupce RH Znojmo, a to až do roku 2002. Hrací plocha byla původně škvárová. Stadion byl známý svou skvělou atmosférou a výjimkou nebyly dvoutisícové návštěvy. Hlavní budova prošla

v minulosti jednou výraznější přeměnou. V nedávných letech pak prošly rekonstrukcí kabiny a zázemí. V roce 2014 pak byla dokončena rekonstrukce oplocení, trávníku a zavlažování.


 
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin