1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Fotbalová škola Třebíč  3:1  (1:0)
Branky: 48. a 54.Dolejší, 4.Vrba vlastní - 89.Hobza
Rozhodčí: Lukáš Machač - Jan Vařacha, Marek Horký
Počet diváků: 40

Jiří Kotlán, asistent trenéra 1.SC Znojmo: "V sobotu na náš pažit zavítal soupeř s velkou neznámou. FŠ Třebíč dokázala porazit Jihlavu, ale je schopna ztratit body ze soupeřem ze dna tabulky. Hosty jsme zmáčkli na jejich polovinu a snažili se co možná nejrychleji skórovat. V 6min se nám to již podařilo. Tříletý po kombinaci z levé strany nebezpečně nacentroval míč před hostující bránu a hostující stoper musel pod tlakem zasáhnout. Míč končí za zády brankaře Třebíče 1:0. Snažili jsme se udržet co nejdéle míč pod kontrolou a vyrážet se zajištěné obrany. I když nám branka měla dát klid, tak jsme stále nenacházeli recept na organizovanou obranu hostí. Úmorné dobývání ukončila poločasová píšťalka. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a to se ukázalo jako správný tah. Dolejší hned po úvodním hvizdu rozhýbal hostující obranu a dvěma brankami nám dal klid na kopačky. Do konce utkání jsme již kontrolovali utkání. Chtěli jsme pomoct Vrbovi, který nastoupil do brány po povolaném Polepilovi na lavičku A týmu. Bohužel Kuba si ani moc nezachytal a ke konci utkání inkasoval přesnou střelou k tyči z velkého vápna. Konečný výsledek 3:1 by nás mohl uspokojit. Tím však jak končí soutěž, tak se otupila koncentrovanost a bojovnost. Musíme zapracovat na morálce hráčů, jelikož ne vždy budeme hrát v klidných vodách a mohlo by se nám to do budoucna vymstít."