FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Zápasy – SpSM U12 - Jih - 2018/2019

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
1. so 18.8.  FC Zbrojovka Brno  1.SC Znojmo-mládež,spolek 8:0 (2:0)
2. čt 23.8.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Líšeň 8:8 (4:4)
14. st 29.8.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež,spolek 6:5 (1:2)
3. so 1.9.  SK Olomouc Sigma MŽ  1.SC Znojmo-mládež,spolek 9:6 (6:2)
4. ne 9.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FK mládeže Vysočina Jihlava 1:10 (0:4)
15. čt 13.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 3:7 (2:5)
6. so 22.9.  FK Hodonín  1.SC Znojmo-mládež,spolek 18:4 (8:2)
7. ne 30.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  Městský FK Vyškov 4:14 (2:10)
8. so 6.10.  1.SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež,spolek 2:4 (0:0)
9. ne 14.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Sparta Brno 4:5 (2:0)
10. so 20.10.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:19 (0:9)
11. so 27.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 9:0 (6:0)
12. so 3.11.  FC Slovácko  1.SC Znojmo-mládež,spolek 7:2 (2:1)
13. čt 8.11.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  Fotbalový club Zlín 5:6 (3:3)
28. ne 24.3.  Fotbalový club Zlín  1.SC Znojmo-mládež,spolek 7:3 (1:1)
16. so 30.3.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Zbrojovka Brno 1:17 (1:5)
17. ne 7.4.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:11 (1:6)
18. ne 14.4.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Olomouc Sigma MŽ 4:2 (2:1)
19. čt 18.4.  FK mládeže Vysočina Jihlava  1.SC Znojmo-mládež,spolek 4:0 (2:0)
21. so 4.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FK Hodonín 3:4 (1:1)
30. čt 9.5.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež,spolek 3:8 (0:5)
22. ne 12.5.  Městský FK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež,spolek 4:7 (1:4)
23. so 18.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  1.SK Prostějov 0:3 (0:0)
29. st 22.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 21:1 (9:0)
24. so 25.5.  FC Sparta Brno  1.SC Znojmo-mládež,spolek 3:4 (1:2)
25. ne 2.6.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 14:1 (6:1)
26. ne 9.6.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež,spolek 7:8 (5:4)
27. út 11.6.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Slovácko 4:6 (4:4)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin