Zápasy – Okresní soutěž přípravek skupina A 2018/2019

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo modrá 8:8 (5:3)
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo modrá 9:11 (5:7)
1. čt 13.9.  TJ Sokol Přímětice/Tělocvič.j.Sok.Hluboké Mašůvky  1.SC Znojmo FK 0:10 (0:6)
1. čt 13.9.  TJ Sokol Přímětice/Tělocvič.j.Sok.Hluboké Mašůvky  1.SC Znojmo FK 1:11 (1:9)
3. ne 16.9.  FK Znojmo oranž  1.SC Znojmo FK 16:2 (10:1)
3. ne 16.9.  FK Znojmo oranž  1.SC Znojmo FK 13:5 (6:2)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  Fotbal Jevišovice 11:2 (6:1)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  Fotbal Jevišovice 14:2 (4:1)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice 14:2 (5:0)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice 18:1 (9:0)
7. ne 14.10.  SK Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 3:16 (0:10)
7. ne 14.10.  SK Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 2:12 (2:5)
8. so 20.10.  TJ Pavlice  1.SC Znojmo FK 0:12 (0:6)
8. so 20.10.  TJ Pavlice  1.SC Znojmo FK 2:14 (0:6)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Štítary,spolek 14:1 (8:1)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Štítary,spolek 23:2 (0)
2. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  SK Olbramkostel/FC Mramotice 9:3 (3:2)
2. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  SK Olbramkostel/FC Mramotice 16:2 (8:1)
3. so 20.4.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo FK 4:9 (0:6)
3. so 20.4.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo FK 5:9 (1:3)
4. ne 28.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 4:10 (1:6)
4. ne 28.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 2:3 (0:0)
5. út 7.5.  TJ Sokol Prosiměřice  1.SC Znojmo FK 3:8 (2:5)
5. út 7.5.  TJ Sokol Prosiměřice  1.SC Znojmo FK 3:11 (1:5)
7. ne 19.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 4:9 (3:4)
7. ne 19.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 4:9 (3:2)
9. ne 2.6.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 2:16 (1:8)
9. ne 2.6.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 2:11 (1:5)
8. út 4.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 11:2 (5:1)
8. út 4.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 9:6 (3:5)
Aktuálně

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin