FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Zápasy – Okresní přebor mladších přípravek 2018/2019

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
1. ne 2.9.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 4:13 (2:8)
1. ne 2.9.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 3:20 (1:10)
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 18:1 (9:1)
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 15:4 (7:1)
3. ne 16.9.  FC Moravský Krumlov  1.SC Znojmo FK 1:6 (0:3)
3. ne 16.9.  FC Moravský Krumlov  1.SC Znojmo FK 6:3 (3:1)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  FC Mramotice/Olbramkostel 13:11 (5:6)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  FC Mramotice/Olbramkostel 15:10 (7:6)
5. ne 30.9.  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek  1.SC Znojmo FK 2:20 (1:12)
5. ne 30.9.  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek  1.SC Znojmo FK 0:18 (0:8)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 13:3 (8:3)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 13:3 (6:2)
7. so 13.10.  FK Znojmo  1.SC Znojmo FK 9:3 (6:1)
7. so 13.10.  FK Znojmo  1.SC Znojmo FK 3:7 (1:4)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 10:6 (6:1)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 17:1 (7:0)
10. ne 7.4.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 3:8 (2:3)
10. ne 7.4.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 5:9 (3:5)
11. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 13:1 (7:1)
11. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 19:0 (8:0)
12. čt 25.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 8:5 (4:3)
12. čt 25.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 8:3 (6:1)
13. so 4.5.  FC Mramotice/Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 2:15 (1:9)
13. so 4.5.  FC Mramotice/Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 5:11 (4:7)
14. ne 5.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek 8:3 (4:2)
14. ne 5.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek 12:2 (5:0)
15. st 8.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 4:11 (3:3)
15. st 8.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 5:18 (3:11)
16. ne 12.5.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo 17:1 (9:0)
16. ne 12.5.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo 18:7 (10:2)
17. ne 19.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Prosiměřice 6:6 (5:4)
17. ne 19.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Prosiměřice 6:8 (4:4)
19. ne 2.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Višňové 17:0 (10:0)
19. ne 2.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Višňové 23:3 (8:1)
20. ne 9.6.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo FK 4:6 (2:3)
20. ne 9.6.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo FK 8:12 (3:6)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin