FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Zápasy – JM přebor starší dorost 2018/2019

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
3. so 18.8.  FC Kuřim  1.SC Znojmo-mládež,spolek 3:2 (1:1)
2. út 21.8.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Veselí n.Moravou 2:1 (2:0)
4. so 25.8.  SK Újezd u Brna/Tuřany  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:5 (0:2)
6. ne 9.9.  FC Sparta Brno B  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:2 (0:0)
5. st 12.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Slovan Rosice 1:2 (0:2)
7. ne 16.9.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  ČAFC Židenice 2011 8:0 (4:0)
8. so 22.9.  FC Medlánky  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:3 (0:1)
10. ne 7.10.  FC Ivančice  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:2 (1:2)
11. so 13.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Soběšice 1:3 (1:1)
12. so 20.10.  FK Kunštát/Žijeme hrou  1.SC Znojmo-mládež,spolek 1:3 (1:2)
13. ne 28.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Boskovice 6:0 (4:0)
1. ne 4.11.  SK Slatina/Slovan  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:2 (0:1)
15. ne 24.3.  FC Veselí n.Moravou  1.SC Znojmo-mládež,spolek 2:1 (2:1)
16. ne 31.3.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Kuřim 4:1 (2:1)
17. pá 12.4.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Újezd u Brna/Tuřany 2:0 (1:0)
18. ne 14.4.  FC Slovan Rosice  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:7 (0:4)
19. ne 21.4.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Sparta Brno B 3:1 (1:1)
20. ne 28.4.  ČAFC Židenice 2011  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:7 (0:4)
21. ne 5.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Medlánky 5:0 (2:0)
23. ne 19.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FC Ivančice 3:1 (2:0)
24. ne 26.5.  FC Soběšice  1.SC Znojmo-mládež,spolek 4:2 (1:1)
14. st 29.5.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  SK Slatina/Slovan 4:1 (1:1)
25. so 1.6.  1.SC Znojmo-mládež,spolek  FK Kunštát/Žijeme hrou 9:0 (2:0)
26. so 8.6.  FC Boskovice  1.SC Znojmo-mládež,spolek 0:0 (0:0)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin