U18 - remíza v Boskovicích znamená postup do MSDD!!!

U18 - remíza v Boskovicích znamená postup do MSDD!!! B O S K O V I C E (foto Petr Nečas) - Po postupu U19 (a U17) do MSDL se podařil další úspěch naší U18 (a tedy i U16). Díky remíze 0:0 na půdě konkurenta v boji o postup v Boskovicích se náš klub raduje z dalšího postupu! Pro budoucnost našeho klubu velmi důležité, že naši dorostenci budou hrát druhou a třetí nejvyšší soutěž v Česku!

 
 
26.kolo, sobota 8.6.2019
FC Boskovice - 1.SC Znojmo-mládež,spolek  0:0  (0:0)

ŽK: 65.Pokorný, 89.Petrů - 24.Vocílka, 71.Tumurbatar, 89.Vaníček
ČK: 75.Fiala - 75.Daniel
Rozhodčí: Dárius Brezáni - Conglei Li, Liangchen Guo
Počet diváků: 110

Ohlasy trenérů

trenér Bohumil Smrček, 1.SC Znojmo: "V utkání, ve kterém se rozhodovalo o vítězi v soutěži nám stačila remíza. A to se nám po nadšeném, odhodlaném a bojovném výkonu podařilo. Remíza znamenající postup do vyšší soutěže je o to cennější, že jsme jej dosáhli s převážně velkou většinou hráčů o dva roky mladších, než byl soupeř. Myslím si, že tyto zkušenosti jsou velkým příslibem do budoucnosti. Ohlédnutí za sezónou: Za celou sezónu bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří se na tomto úspěchu podíleli. V každém zápase jsme museli nastupovat s jinou sestavou a přesto jsme soutěž vyhráli s nejmenším počtem obdržených branek. Chtěl bych poděkovat také trenérům Adamovi, Kotlánovi a Havlíkovi za nezištnou pomoc v řadě utkání, bez jejichž pomoci bychom neobyčejného úspěchu nedosáhli.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin