28.kolo, neděle 24.3.2019
Fotbalový club Zlín - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  7:3  (1:1)
Branky: 9., 38. a 39.T.Hellebrand, 32., 62. a 64.F.Hellebrand, 90.Lukáš - 11. a 83. (z pen.) Matula, 74.Čížek
Rozhodčí: Kamil Prokůpek
Počet diváků: 60

Oldřich Helebrant, 1.SC Znojmo FK: "Dnešní utkání se hodnotí celkem složitě. Protože i přes výsledek zápasu jsem přesvědčen, že jsme s kvalitním mužstvem Zlína drželi po celý zápas krok dovolím si tvrdit že jsme byli fotbalovějším mužstvem na hřišti. Bohužel o výsledku rozhodlo naše neproměňování vyložených brankových příležitostí a celá první třetina, kdy jsme soupeře dostupovali, neustále vytvářeli tlak na hráče s míčem po celém hřišti a byli aktivní v pohybu s míčem i bez něj a v prvních 30´ jsme na trávě jasně dominovali ve všech aspektech hry. Nicméně místo toho abychom tuto část zápasu vyhráli 5:1 skočila pouze 1:1. V dalších dvou třetinách mě z nepochopitelných důvodů jsme ustoupili od toho co fungovalo, soupeři jsme dali prostor pro kombinaci, čas na zakončení a ten toho ve všech situacích využil a potrestal nás za všechny chyby, které jsme v zápase vytvořili.
Dnes mě mrzí hra, ale především přístup některých hráčů, kteří předvedli výkony hluboko pod svými fotbalovými možnostmi. Bez tvrdé práce, komunikace, proměňování šancí a obětavosti v osobních soubojích se tyto zápasy vyhrávat nedají."