1.SC Znojmo-mládež, spolek - FC Sparta Brno  5:2  (2:2)
Branky: 36. a 52.Dolejší, 41. a 55.Kohoutek, 54.Pohanka - 16.Kubeš, 18.Hejátko
ŽK: 87.Kaššai, 63.Pacula - 82.Chrástek, 90.Teiner
Rozhodčí: Simon Vejtasa - Marek Horký, David Pikart
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Polepil, Sivera, Pacula, Ševčík, Tříletý, Pospíšil V.,Kohoutek, Kaššai, Daniel, Zonyga, Pohanka
Náhradníci: Fajkus, Pospíšil O.,Dolejší, Kochan, Kohout, Vrba
FC Sparta Brno: Bilý, Polách, Hejátko, Chrástek, Richter, Ryšánek, Adámek, Kubeš, Stambolidis, Zdražil, Kamenský
Náhradníci: Teiner, Fried, Chaloupka, Kepák, Hamala

Asistent Jiří Kotlán:

Hosté nás překvapili a pro nás hodně lacině vedli po našich hrubých chybách 0:2. Nám se nedařila kombinace a chybělo více drzosti v koncovce. To se změnilo příchodem Dolejšího. Po jeho příchodu se změnil styl hry dopředu a hned se po prvních minutách prosadil a snížil na 1:2. Do poločasu se ještě prosadil ve vápně Kohoutek a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Vstup do druhého poločasu nám vyšel. Během čtyř minut jsme postupně vstřelili tři branky a mohli jsme dohrávat v klidu. Skóre mohlo být i jiné, ale na obou stranách se exekutoři pokutových kopů mýlili. Bohužel tříbrankový rozdíl nám nepřinesl klid na kopačkách a nebyli jsme schopni udržet míč. Hosté však některé akce řešili zbrkle a tak jsme si připsali druhé domácí vítězství s opět silným soupeřem. Pochválit hráče lze za to, že i když se prohrávalo, tak se dokázali vzchopit a otočit výsledek k jasnějšímu rozdílu.