Starší dorost musel dotahovat, z Hodonína odjel s bodem. Ztráta na čelo narostla

Z N O J M O - Starší dorost se podruhé v jarní části sezóny musel spokojit pouze s bodem. Na půdě třetího Hodonína remizoval 3:3, po dvaadvaceti minutách prohrával 0:2. Po vyrovnání se domácí výběr dostal znovu do vedení, konečný výsledek zajistil Patrik Pacula.

Naše devatenáctka šla do sobotního střetnutí s vysokou výhrou v zádech, v minulém kole rozdrtila Humpolec 8:0. Duel s Hodonínem ke všemu bývá menším derby, zápas měl tedy jasný náboj. Po opatrném úvodu udělal první chybu náš starší dorost, který tak inkasoval lacinou branku. „Přímo z rohového kopu se v patnácté minutě prosadil Jan Hromek. Ve dvaadvacáté minutě bylo ještě hůř, to se trefil Jakub Křížka 2:0,“ nechal se slyšet asistent trenéra Jiří Kotlán.

Třetí tým tabulky se po výborném začátku stáhl, od té chvíle znojemští hráči začali být lepším týmem. Nejprve po rohu udeřil Tomáš Sivera. „Domácí se zatáhli a hrozili z rychlých brejků. Nám se nedařilo projít do zavřené obranné zdi,“ pokračoval Kotlán. Ve druhém poločase se však našim borcům podařilo vyrovnat, skvělou formu potvrdil Milan Stix. „Paradoxně v našem největším tlaku po chybě v obranné fázi se opět po rychlé brejku prosadil Jan Hromek,“ mrzelo asistenta trenéra. Bod za remízu však v sedmdesáté minutě zařídil stoper Patrik Pacula, ten srovnal hlavou. „Pořád ještě byl čas otočit výsledek na svou stranu. Bohužel jsme si opět vylámali zuby ve vyložených šancí. Kluci ukázali morálku, a i za nepříznivých stavech se nevzdávali a bojovali,“ uzavřel Kotlán.

Naši mladíci tak zůstávají na druhém místě s devětatřiceti body, první Jihlava „B“ navýšila náskok na pět bodů.

 
 
18.kolo, sobota 30.3.2019
FK Hodonín - 1.SC Znojmo-mládež,spolek  3:3  (0:0)
Branky: 15. a 67.Hromek, 22.Křižka - 26.Sivera, 61.Stix, 70.Pacula
Rozhodčí: Jan Mikyska - Simon Vejtasa, Tomáš Knotek
Počet diváků: 80
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin