1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Líšeň B  4:0  (0:0)
Branky: 52. a 73.Dolejší, 70. a 90.Pohanka
Rozhodčí: Dalibor Černý - Marek Horký, David Pikart
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Polepil, Sivera, Pacula, Ševčík, Tříletý, Pospíšil V., Kohoutek, Kaššai, Daniel, Pohanka, Dolejší
Střídající: Zábojník, Vespalec, Fajkus, Kohout, Polický, Vrba
SK Líšeň B: Modlitba, Kříž, Jucha, Urbánek, Bílek T., Bílek M., Wenzlovský, Uřídil, Jašek, Spusta, Blažek
Střídající: Přerovský, Blaha, Dvořák, Džepeňuk, Sáček, Svoboda

Hodnocení asistenta trenéra J.Kotlána

První poločas byl bez branek, ale měli jsme tři šance ke skórování. Bohužel nás omezovala zbrklost v řešení situací. Druhý poločas jsme již měli ve svých rukou a se zabezpečenou obranou jsme čekali na brankové příležitosti. První branku vstřelil Dolejší, který dostal pěknou průnikovou přihrávku od Kaššaie. První dotek se povedl a Milan brankaře obstřelil 1:0. Druhou branku si připsal Pohanka, který po rychlém protiútoku zakončil z pravé strany na zadní tyč 2:0. Na 3:0 zvyšoval opět Dolejší po individuálním uvolnění v pokutovém území překvapil skrytou střelou brankaře. Na 4:0 pečetil naše vítězství Pohanka, když přehodil brankaře, který vyběhl až na velké vápno. Pěknou střelou se ještě blýskl střídající Vespalec, ale tentokrát míč na dvakrát brankař zkrotil. Opět je to cenné vítězství se silným soupeřem. Mužstvo se nezaleklo hrát třetí zápas po sobě opět na domácí půdě. Je však stále na čem pracovat.