FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – MSDL - starší - U19 - 2021/2022

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Starší přípravka:  tým | zápasy | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy |
Starší přípravka modří:  tým | zápasy | Krajská soutěž starších přípravek:  tým | zápasy
Krajská soutěž mladších přípravek:  tým | zápasy
kolodatumdomácíhosté  
3. (Čafka) so 14.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. FC Poruba 6:0 (2:0)
1. (Čafka) út 17.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Sigma Olomouc B 1:1 (0:0)
4. (Pivín) so 21.8.  1. SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:5 (0:4)
5. (Čafka) so 28.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Baník Ostrava B 3:2 (1:1)
6. (Jiráskova) so 4.9.  FC Vysočina Jihlava  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:0 (1:0)
7. (Čafka) so 11.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Fastav Zlín B 2:5 (0:2)
8. (Čafka) pá 17.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:2 (1:1)
9. (Šumperk) so 25.9.  FK Šumperk  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:0 (0:0)
10. (UT Tasovice) st 29.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Slezský FC Opava B 1:2 (1:1)
11. (Zbýšov) so 9.10.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:1 (2:0)
12. (Čafka) ne 17.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Hlučín 3:0 (2:0)
14. (Čafka) čt 28.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. FC Slovácko B 1:2 (0:0)
2. (UT Ivanovice) ne 14.11.  FC Zbrojovka Brno B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:1 (2:0)
13. (Tyršova) st 17.11.  FK Fotbal Třinec  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:2 (0:0)
15. (UT Stovky) st 24.11.  Městský FK Frýdek-Místek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 0:0 (0:0)
17. ne 13.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Zbrojovka Brno B 10:30  
18. ne 20.3.  1. FC Poruba  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
19. ne 27.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 10:30  
20. ne 3.4.  FC Baník Ostrava B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
21. ne 10.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Vysočina Jihlava 10:30  
22. ne 17.4.  FC Fastav Zlín B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
23. ne 24.4.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
24. ne 1.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Šumperk 10:30  
25. ne 8.5.  Slezský FC Opava B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
26. ne 15.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 10:30  
27. ne 22.5.  FC Hlučín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
28. ne 29.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Fotbal Třinec 10:30  
29. ne 5.6.  1. FC Slovácko B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
30. ne 12.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Městský FK Frýdek-Místek 10:30  
16. ne 19.6.  SK Sigma Olomouc B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:30  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies