FC Hlučín - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  1:4  (0:2)
Branky: 64. Kolaska - 7. a 45. Vocílka, 54. Březina, 78. Železný
ŽK: Kovala - Hamza, Bartůněk
Rozhodčí: Kubáček - Godfryd, Komárek.
FC Hlučín: Prokel - Kovala, Havránek (73. Cintula), Říha (73. Kuska), Hon, Handlíř, Lindner, Kudlík, Kolaska, Šarközy, Vraj (4. Dvořáček)
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Hamza - Vocílka, Navrátil (c), P. Bartůněk, Pav. Šuba, Březina (84. Žižka), Železný, Synek, J. Špalek, Bakaj, Jarý.

František Havlík (Znojmo): V utkání jsme si výrazně pomohli standardními situacemi, ze kterých jsme vstřelili 3 góly. Herně byl jinak zápas vyrovnaný, každý tým měl určité pasáže, kdy měl větší kvalitu v kombinaci a na míči a diktoval tempo hry. My jsme ale dokázali předvést vyšší kvalitu v předfinální fázi hry, kdy jsme zvláště ve 2. poločase dokázali několikrát přehrát kombinací či individuálním řešením vyšší postavení obranné linie domácího týmu. Nespokojenost naopak panuje s koncovkou, přestože jsme v utkání dali 4 góly, tak byl pouze jeden ze hry a šancí jsme si ale opět vytvořili dostatek. Místo toho, abychom již v 60. minutě vedli 4:0 a zbytek zápasu si „užili“, tak jsme naší laxností a nekvalitou v koncovce nechali soupeře „nadechnout“, vstřelit kontaktní branku a bojovat až do 80. minuty o každý metr hřiště. Uklidnění přinesl až gól Petra Železného, který si ho za dnešní výkon zasloužil. Celkově jsme ale spokojeni. Výhra o 3 branky ze hřiště soupeře se počítá, tým pracuje velice dobře, má charakter, duši. Máme 4 zápasy do konce soutěže. Nyní dáme prostor i dalším hráčům, abychom si je vyzkoušeli směrem do příští sezóny nebo jim naopak touto formou poděkovali za jejich přístup k tréninkovému a zápasovému procesu.