FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – MSŽD - U14 sk.D - 2021/2022

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Starší přípravka:  tým | zápasy | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy |
Starší přípravka modří:  tým | zápasy | Krajská soutěž starších přípravek:  tým | zápasy
Krajská soutěž mladších přípravek:  tým | zápasy
kolodatumdomácíhosté  
3. (Čafka) ne 15.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Boskovice 6:1 (4:1)
4. (Vyškov) ne 22.8.  MFK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 0:2 (0:2)
5. (Čafka) ne 29.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 4:0 (1:0)
6. (Vrchlického) út 7.9.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:4 (1:3)
7. (Čafka) ne 12.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:3 (1:1)
8. (Čafka) so 18.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. HFK Olomouc 4:1 (2:1)
9. (Žďár UT) so 25.9.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:3 (1:2)
10. (Podolí) so 2.10.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 0:3 (0:3)
11. (Čafka) so 9.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 8:1 (5:0)
12. (Letovice) ne 17.10.  FC Boskovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:2 (1:1)
13. (Čafka) čt 21.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  MFK Vyškov 4:3 (1:3)
2. (Ledečská UT) ne 31.10.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 0:3 (0:1)
1. (Čafka) ne 7.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 5:0 (3:0)
15. (Čafka) so 12.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 8:2 (5:1)
16. (UT Kroměříž) so 19.3.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:2 (0:1)
17. (UT Holice) so 26.3.  1. HFK Olomouc  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:4 (1:2)
18 (UT Tasovice) so 2.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 3:1 (1:0)
19. (Čafka) so 9.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 5:1 (0:1)
20. (UT Ledečská) čt 14.4.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:2 (2:2)
21. (Čafka) ne 24.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Boskovice 7:1 (5:0)
22. (Mlýnská) so 30.4.  MFK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:2 (1:2)
23. (Čafka) ne 8.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 8:1 (5:0)
24. (Vrchlického) so 14.5.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:5 (3:3)
25. (Čafka) čt 19.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:1 (2:1)
26. (Čafka) so 28.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. HFK Olomouc 12:00  
27. (Žďár n.S.) so 4.6.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:00  
14. (Hněvkovského) st 8.6.  FC Sparta Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 17:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies