FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – Kinderwelt Okr.soutěž st.přípravek sk. B 21/22

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Starší přípravka:  tým | zápasy | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy |
Starší přípravka modří:  tým | zápasy | Krajská soutěž starších přípravek:  tým | zápasy
Krajská soutěž mladších přípravek:  tým | zápasy
kolodatumdomácíhosté  
1. (Miroslav) ne 5.9.  FC Miroslav  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:3 (0:1)
1. (Miroslav) ne 5.9.  FC Miroslav  1.SC Znojmo-mládež, spolek 6:2 (4:1)
2. (Husovy sady) ne 12.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Božice 14:0 (6:0)
2. (Husovy sady) ne 12.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Božice 17:0 (8:0)
3. (Mor. Krumlov) ne 19.9.  FC Moravský Krumlov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:4 (2:2)
3. (Mor. Krumlov) ne 19.9.  FC Moravský Krumlov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:11 (2:7)
5. (Husovy sady) ne 3.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek modří  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:3 (1:1)
5. (Husovy sady) ne 3.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek modří  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:5 (4:1)
6. (Husovy sady) ne 10.10.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:6 (2:1)
6. (Husovy sady) ne 10.10.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:5 (2:3)
7. (Šanov) ne 17.10.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:4 (2:2)
7. (Šanov) ne 17.10.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:3 (3:1)
4. (Čafka) po 18.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Prosiměřice 3:7 (1:2)
4. (Čafka) po 18.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Prosiměřice 3:4 (3:2)
8. (Tasovice) so 23.10.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
8. (Tasovice) so 23.10.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
9. (Husovy sady) ne 31.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Višňové 12:0 (8:0)
9. (Husovy sady) ne 31.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Višňové 14:2 (7:0)
11. (Husovy sady) ne 17.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Božice 15:0 (7:0)
11. (Husovy sady) ne 17.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Božice 11:0 (6:0)
10. (Miroslav) čt 21.4.  FC Miroslav  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:12 (1:6)
10. (Miroslav) čt 21.4.  FC Miroslav  1.SC Znojmo-mládež, spolek 9:8 (4:6)
12. (Husovy sady) ne 24.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Moravský Krumlov 10:00  
12. (Husovy sady) ne 24.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Moravský Krumlov 11:00  
13. (Prosiměřice) ne 1.5.  TJ Prosiměřice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
13. (Prosiměřice) ne 1.5.  TJ Prosiměřice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
15. (Hrádek) ne 15.5.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
15. (Hrádek) ne 15.5.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
16. (Husovy sady) so 21.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Šanov 12:00  
16. (Husovy sady) so 21.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Šanov 13:00  
18. (Tasovice) ne 5.6.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
18. (Tasovice) ne 5.6.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies