FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – Kinderwelt Okr.soutěž ml.přípravek sk.A 21/22

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Starší přípravka:  tým | zápasy | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy |
Starší přípravka modří:  tým | zápasy | Krajská soutěž starších přípravek:  tým | zápasy
Krajská soutěž mladších přípravek:  tým | zápasy
kolodatumdomácíhosté  
2. (Blížkovice) ne 19.9.  TJ Sokol Blížkovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 13:5 (5:4)
2. (Blížkovice) ne 19.9.  TJ Sokol Blížkovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:3 (5:1)
3. (Husovy sady) ne 26.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Znojmo 10:10 (5:6)
3. (Husovy sady) ne 26.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Znojmo 10:7 (5:3)
4. (Hl. Mašůvky) ne 3.10.  Přímětice/Hl. Mašůvky  1.SC Znojmo-mládež, spolek 8:3 (5:0)
4. (Hl. Mašůvky) ne 3.10.  Přímětice/Hl. Mašůvky  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:1 (9:1)
5. (Husovy sady) ne 10.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Práče 8:7 (3:3)
5. (Husovy sady) ne 10.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Práče 3:5 (3:3)
6. (Valtrovice) ne 17.10.  FC Valtrovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:5 (2:3)
6. (Valtrovice) ne 17.10.  FC Valtrovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:6 (3:3)
7. (Šatov) ne 24.10.  SK Tatran Šatov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:2 (7:0)
7. (Šatov) ne 24.10.  SK Tatran Šatov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:3 (5:1)
1. (Husovy sady) ne 24.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Přímětice/Hl. Mašůvky 10:00  
1. (Husovy sady) ne 24.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Přímětice/Hl. Mašůvky 11:00  
2. (Husovy sady) ne 1.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Blížkovice 10:00  
2. (Husovy sady) ne 1.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Blížkovice 11:00  
10. (Oblekovice) ne 8.5.  FK Znojmo  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
10. (Oblekovice) ne 8.5.  FK Znojmo  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
11. (Husovy sady) ne 15.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Přímětice/Hl. Mašůvky 10:00  
11. (Husovy sady) ne 15.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Přímětice/Hl. Mašůvky 11:00  
12. (Práče) ne 22.5.  FK Práče  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
12. (Práče) ne 22.5.  FK Práče  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
13. (Husovy sady) ne 29.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Valtrovice 10:00  
13. (Husovy sady) ne 29.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Valtrovice 11:00  
14. (Šatov) ne 5.6.  SK Tatran Šatov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
14. (Šatov) ne 5.6.  SK Tatran Šatov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies