FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – MSDL - mladší - U17 - 2021/2022

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Starší přípravka:  tým | zápasy | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy |
Starší přípravka modří:  tým | zápasy | Krajská soutěž starších přípravek:  tým | zápasy
Krajská soutěž mladších přípravek:  tým | zápasy
kolodatumdomácíhosté  
3. (Čafka) so 14.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. FC Poruba 0:1 (0:0)
1. (Čafka) út 17.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Sigma Olomouc B 1:8 (0:5)
4. (Pivín) ne 22.8.  1. SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:1 (1:0)
5. (Čafka) so 28.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Baník Ostrava B 0:8 (0:1)
6. (Jiráskova) so 4.9.  FC Vysočina Jihlava  1.SC Znojmo-mládež, spolek 8:1 (4:1)
7. (Čafka) so 11.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Fastav Zlín B 4:1 (3:1)
8. (Čafka) pá 17.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:1 (0:0)
9. (Šumperk) so 25.9.  FK Šumperk  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:2 (0:0)
10. (UT Tasovice) st 29.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Slezský FC Opava B 0:6 (0:1)
11. (Zbýšov) so 9.10.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 7:1 (3:1)
12. (Čafka) ne 17.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Hlučín 1:2 (0:1)
14. (Čafka) čt 28.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. FC Slovácko 0:2 (0:1)
2. (UT Ivanovice) ne 14.11.  FC Zbrojovka Brno B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 9:0 (4:0)
13. (Tyršova) st 17.11.  FK Fotbal Třinec  1.SC Znojmo-mládež, spolek 8:0 (2:0)
15. (UT Stovky) st 24.11.  Městský FK Frýdek-Místek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:0 (1:0)
17. (Čafka) ne 13.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Zbrojovka Brno B 0:3 (0:2)
18. (UT Bazaly) so 19.3.  1. FC Poruba  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:3 (1:2)
19. (Čafka) so 26.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 2:3 (1:1)
20. (Vista) čt 31.3.  FC Baník Ostrava B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 6:0 (2:0)
21. (Čafka) ne 10.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Vysočina Jihlava 0:4 (0:2)
22. (Vršava) ne 17.4.  FC Fastav Zlín B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:0 (1:0)
23. (Kroměříž) so 23.4.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:2 (2:1)
24. (Čafka) ne 1.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Šumperk 2:1 (1:0)
25. (U koupaliště) ne 8.5.  Slezský FC Opava B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:0 (0:0)
26. (Čafka) ne 15.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 1:6 (1:2)
27. (Hlučín) so 21.5.  FC Hlučín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:0 (0:0)
28. (Čafka) ne 29.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Fotbal Třinec 13:15  
29. (Širůch) ne 5.6.  1. FC Slovácko B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:45  
16. (Řepčín) st 8.6.  SK Sigma Olomouc B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 15:15  
30. (Čafka) so 11.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Městský FK Frýdek-Místek 12:45  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies