FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

 
 
13. (Tyršova), středa 17.11.2021
FK Fotbal Třinec - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  8:0  (2:0)
Branky: 6. a 68. Jeź, 70. a 84. Skupień, 35. Krzyžanek, 53. Klocek, 75. Horniak, 80. Liberda
ŽK: 84. Koukal (Znojmo)
Rozhodčí: Matěj Dudek - Michal Galásek, David Žurovec
FK Fotbal Třinec: Schovanec - Sikora, Proboszcz, Krzyžanek (71. Galia), Jeź, Ballon, Niedoba, Klocek (55. Skupień), Horniak, Brzezina, Majetný (55. Liberda)
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Symoni, Koukal, Drozd, Krištof J., Novák (54. Bernát), Žižka, Rolník, Štěpánek (74. Loveček), Eliášek, Durda
Počet diváků: 20

Ohlasy

Miroslav Paul (Znojmo): V prvním poločase jsme dokázali se soupeřem držet krok a branky, které jsme inkasovali jsme obdrželi po individuálních chybách, takže jsme si o poločase řekli, že se nesmíme těchto chyb dopouštět a své šance proměnit, abychom mohli pomýšlet na úspěch. Vše zůstalo jen v kabině a druhý poločas se nesl ve znamení našich hrubek, kterými jsme branky darovali soupeři úplně lacino a sami jsme své šance nevyužili a troufnu si říct, že v žádném zápase podzimu jsme neměli tolik šancí jako dnes, to je paradox. Ihned po zápase jsme si k tomuto něco řekli. Nechci, aby se moje mužstvo takto prezentovalo. Musí se zamyslet všichni co dělají pro náš společný úspěch a co tomu obětují, jestli to je dostačující.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies