V zápase sedmnáctky se vše podstatné událo ve dvou minutách!

V zápase sedmnáctky se vše podstatné událo ve dvou minutách! Z N O J M O - Ve druhém domácím utkání v řadě se představila, neobvykle v pátek odpoledne naše sedmnáctka. Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy. V prvním byl lehce lepší soupeř, ve druhém naši mladíci blíže k vítězství. Avšak na hlavou skórujícího Čížka dokázali kroměřížští odpovědět proměněnou penaltou, což přineslo dělbu bodů. Naše hráče může mrzet několik neproměněných samostatných úniků, to dnes bylo hlavní příčinou konečného výsledku.

8. (Čafka), pátek 17.9.2021
1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Hanácká Slavia Kroměříž  1:1  (0:0)
Branky: 78. Čížek - 79. Pospíšil z penalty
ŽK: 74. Malina - 73. Vaněk
Rozhodčí: Jiří Julínek - Marek Malimánek, Ondřej Urban
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Symoni (71. Malina), Koukal, Drozd, Čížek, Vojtíšek, Svoboda (87. Urban), Pelán, Eliášek, Chvátal, Durda
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Buček - Vaňhara, Vaculík (84. Ševčík), Pochylý (86. Kuba), Klečka, Pospíšil, Vaněk, Zdražil, Vejtasa, Měrka (63. Frkal), Poltoranos (71. Zmeškal)

Miroslav Paul (Znojmo): První poločas byl z naší strany nepovedený. Pozdě jsme dostupovali hráče soupeře, chyběl nám větší pohyb, hra byla neurovnaná, postrádal jsem emoce a komunikaci. O přestávce jsme si pár věcí řekli a vysvětlili a ve druhém poločase se hra zlepšila. Prosadili jsme se po rohu, kdy se trefil Čížek. Bohužel jsme neudrželi koncentraci a ihned po rozehrávce jsme vyrobili penaltu a soupeř tím uzavřel skóre na 1:1. Za klíčové okamžiky považuji tři věci v utkání. Za prvé jsme prohospodařili první poločas, za druhé jsme nevyužili tři samostatné úniky na brankáře a za třetí jsme si po vstřelené brance nechali ihned srovnat. Remízu s pokorou bereme, ale vnitřně asi cítíme, že to dnes mohlo klidně být za body tři.