1. FC Poruba - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  2:3  (1:2)
Branky: 40. Mencarini, 64. Kantor ze penalty - Simonyi, Durda, Drozd
ŽK: 31. Kostelecký, 90. Seman (oba Poruba)
Rozhodčí: Godfryd - Kaloč, Dytková
1. FC Poruba: Kostka (46. Koral) - Matějka, Kostelecký, Hradil, Seman, Mencarini (66. Sadílek), Čečotka, Novotný (60. Skála), Kantor (77. Juřínek), Káňa (81. Fiala), Jašek
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Simonyi (57. Malina), Drozd, Krištof (71. Štěpánek), Čížek (87. Novák), Žižka, Vojtíšek, Rolník, Koukal, Chvátal, Durda

Miroslav Paul (Znojmo): V prvním poločase jsme jasně dominovali, ale ze spousta šancí jsme vstřelili pouze dvě branky. Před koncem první půle jsme inkasovali a domácí to nakoplo. Druhý poločas byl velmi nervózní a neurovnaný. Vytvořili jsme si opět mnoho šancí, ale po penaltovém zákroku místo našeho vedení bylo 2:2. V utkání jsme měli 14 rohových kopů a mnoho standartních situací a až ta poslední byla pro nás branková, když po centru Vojtíška rozhodl v poslední minutě Drozd a vystřelil velmi cenné, ale zasloužené vítězství.