11. (Zbýšov), sobota 9.10.2021
SK Líšeň - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  7:1  (3:1)
Branky: 16. a 26. Sedlák, 33. Málek, 58. Jahůdka, 63. Crha, 71. Kryl, 86. Cupal - 4. Svoboda
ŽK: 90. Linger (Líšeň)
Rozhodčí: Ladislav Svoboda - Klára Suchá, Luboš Rygl
SK Líšeň: Tesáček - Čábelka, Crha (64. Kryl), Hříbal, Cupal, Jahůdka, Sedlák, Hochman (77. Kamoj), Klimovič (64. Linger), Novák, Málek
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Symoni (75. Novák), Koukal (59. Urban), Drozd, Řepa, Čížek (64. Eliášek), Vojtíšek, Svoboda, Pelán, Chvátal, Durda
Počet diváků: 30

Miroslav Paul (Znojmo): Měli jsme dobrý vstup do utkání a dostali jsme se brzy do vedení, což bych řekl nám paradoxně možná uškodilo. Za stavu 2:1 jsme měli velkou šanci na vyrovnání, avšak místo toho jsme inkasovali do půle na 3:1. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení s cílem s utkáním něco udělat. Nástup nebyl špatný, ale čtvrtý gól v naší síti rozhodl. Někteří hráči předvádějí velmi dobré výkony, někteří pracují v komfortní zóně, což je pro úspěch málo.