FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – Kinderwelt Okr.soutěž st.přípravek sk.B 21/22 modr

kolodatumdomácíhosté  
2. (Tasovice) ne 12.9.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:5 (7:3)
2. (Tasovice) ne 12.9.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:2 (8:2)
3. (Husovy sady) ne 19.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Hrádek 6:5 (4:3)
3. (Husovy sady) ne 19.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Hrádek 6:1 (3:1)
4. (Šanov) ne 26.9.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 9:1 (5:0)
4. (Šanov) ne 26.9.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:2 (5:1)
5. (Husovy sady) ne 3.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek modří  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:3 (1:1)
5. (Husovy sady) ne 3.10.  1.SC Znojmo-mládež,spolek modří  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:5 (4:1)
6. (Višňové) ne 10.10.  TJ Višňové  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:11 (0:7)
6. (Višňové) ne 10.10.  TJ Višňové  1.SC Znojmo-mládež, spolek 6:8 (3:5)
7. (Husovy sady) ne 17.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Miroslav 6:1 (3:1)
7. (Husovy sady) ne 17.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Miroslav 9:1 (6:1)
8. (Božice) so 23.10.  TJ Sokol Božice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:10 (1:4)
8. (Božice) so 23.10.  TJ Sokol Božice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:14 (1:2)
9. (Husovy sady) ne 31.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Moravský Krumlov 2:6 (1:1)
9. (Husovy sady) ne 31.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Moravský Krumlov 4:4 (3:1)
10. (Prosiměřice) ne 10.4.  TJ Prosiměřice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:4 (0:3)
10. (Prosiměřice) ne 10.4.  TJ Prosiměřice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:12 (1:6)
11. (Husovy sady) ne 17.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Višňové 11:2 (6:1)
11. (Husovy sady) ne 17.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Višňové 21:3 (12:2)
12. (Husovy sady) ne 24.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Miroslav 10:00  
12. (Husovy sady) ne 24.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Miroslav 11:00  
13. (Božice) ne 1.5.  TJ Sokol Božice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
13. (Božice) ne 1.5.  TJ Sokol Božice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
14. (Husovy sady) so 7.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Moravský Krumlov 12:00  
14. (Husovy sady) so 7.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Moravský Krumlov 13:00  
15. (Prosiměřice) ne 15.5.  TJ Prosiměřice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
15. (Prosiměřice) ne 15.5.  TJ Prosiměřice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
17. (Hrádek) ne 29.5.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
17. (Hrádek) ne 29.5.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:00  
18. (Husovy sady) ne 5.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Šanov 10:00  
18. (Husovy sady) ne 5.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Šanov 11:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies