FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – MSFL 2021-2022

kolodatumdomácíhosté  
1.k. Fortuna MSFL so 31.7.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo FK 2:1 (1:0)
2.k. Fortuna MSFL pá 6.8.  1.SC Znojmo FK  FC Velké Meziříčí 2:3 (0:1)
3.k. Fortuna MSFL ne 15.8.  SK Uničov  1.SC Znojmo FK 4:1 (1:0)
4.k. Fortuna MSFL pá 20.8.  1.SC Znojmo FK  FK Blansko 2:5 (1:2)
5.k. Fortuna MSFL ne 29.8.  FC Fastav Zlín B  1.SC Znojmo FK 4:0 (3:0)
6.k. Fortuna MSFL pá 3.9.  1.SC Znojmo FK  SFK Vrchovina (Nové Město na Moravě) 0:2 (0:1)
17.k. Fortuna MSFL st 8.9.  1.SC Znojmo FK  FK Frýdek-Místek 2:3 (2:1)
7.k. Fortuna MSFL so 11.9.  FC Vratimov  1.SC Znojmo FK 2:2 (1:0)
8.k. Fortuna MSFL ne 19.9.  1.SC Znojmo FK  FK mládeže Vysočina Jihlava 2:2 (0:1)
9.k. Fortuna MSFL so 25.9.  FC Dolní Benešov  1.SC Znojmo FK 2:2 (0:2)
10.k. Fortuna MSFL pá 1.10.  FC Hlučín  1.SC Znojmo FK 2:1 (0:1)
11.k. Fortuna MSFL ne 10.10.  1.SC Znojmo FK  FC Slovan Rosice 3:4 (2:4)
12.k. Fortuna MSFL ne 17.10.  FC Baník Ostrava B  1.SC Znojmo FK 2:4 (2:1)
13.k. Fortuna MSFL ne 24.10.  1.SC Znojmo FK  1. FC Slovácko B 4:2 (3:1)
14.k. Fortuna MSFL so 30.10.  FC Viktoria Otrokovice, spolek  1.SC Znojmo FK 2:3 (2:2)
15.k. Fortuna MSFL ne 7.11.  1.SC Znojmo FK  Český SK Uherský Brod, spolek 4:1 (2:0)
16.k. Fortuna MSFL so 13.11.  SK Sigma Olomouc B  1.SC Znojmo FK 3:3 (1:3)
18.k. Fortuna MSFL ne 6.3.  1.SC Znojmo FK  SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:2 (1:1)
19.k. Fortuna MSFL ne 13.3.  FC Velké Meziříčí  1.SC Znojmo FK 3:0 (0:0)
20.k. Fortuna MSFL ne 20.3.  1.SC Znojmo FK  SK Uničov 0:3 (0:1)
21.k. Fortuna MSFL ne 27.3.  FK Blansko  1.SC Znojmo FK 0:4 (0:4)
22.k. Fortuna MSFL pá 1.4.  1.SC Znojmo FK  FC Fastav Zlín B 2:1 (0:1)
23.k. Fortuna MSFL so 9.4.  SFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)  1.SC Znojmo FK 0:3 (0:3)
24.k. Fortuna MSFL pá 15.4.  1.SC Znojmo FK  FC Vratimov 5:0 (0:0)
25.k. Fortuna MSFL ne 24.4.  FK mládeže Vysočina Jihlava  1.SC Znojmo FK 0:3 (0:2)
33.k. Fortuna MSFL st 27.4.  1.SC Znojmo FK  SK Sigma Olomouc B 1:4 (0:2)
27.k. Fortuna MSFL ne 8.5.  1.SC Znojmo FK  FC Hlučín 0:7 (0:3)
28.k. Fortuna MSFL so 14.5.  FC Slovan Rosice  1.SC Znojmo FK 3:1 (1:1)
29.k. Fortuna MSFL pá 20.5.  1.SC Znojmo FK  FC Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
34.k. Fortuna MSFL st 25.5.  FK Frýdek-Místek  1.SC Znojmo FK 3:0 (1:0)
30.k. Fortuna MSFL ne 29.5.  1. FC Slovácko B  1.SC Znojmo FK 10:15  
31.k. Fortuna MSFL pá 3.6.  1.SC Znojmo FK  FC Viktoria Otrokovice, spolek 17:00  
32.k. Fortuna MSFL so 11.6.  Český SK Uherský Brod, spolek  1.SC Znojmo FK 17:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies