Rozhodla poslední dvacetiminutovka

Rozhodla poslední dvacetiminutovka Ke druhému jarnímu a prvnímu venkovnímu nastoupili naši borci, zatímco pro domácí to bylo jarní premiéra, protože v úvodním kole přišli o duel v Dolním Benešově, který z MSFL odstoupil a je prvním sestupujícím.

19.k. Fortuna MSFL, neděle 13.3.2022
FC Velké Meziříčí - 1.SC Znojmo FK  3:0  (0:0)
Branky: 71.Dolejš, 82.Prokeš (vla.), 89.R.Demeter
ŽK: 29.Mucha, 35.R.Demeter – 16.Hnaníček
Rozhodčí: Tomanec Josef - Bělák Marek, Gasnárek Michal

Delegát: Karas Petr
FC Velké Meziříčí: Kolář – Pavlík, Puža, P.Demeter, Bouček, Dolejš (89.Vašíček), Šula (72.Sysel), Plichta (85.Malata), R.Demeter, Mucha, Komínek
Trenér: Jan Šimáček
1.SC Znojmo FK: Przybysz – Russmann, Okleštěk, Glushach, Kočík (85.Žalud), Gonçalves (85.Holman), Prokeš, Hnaníček, Krakovčík, Kirschner, Štrombach (63.Kartišovs)
Trenér: Alois Skácel
Počet diváků: 150

Zápas se hrál na umělé trávě na "větrné hůrce" za silného větru a mrazivého byť slunečného počasí. V první půli hráli naši borci v bílých dresech po větru, ale ani oni, ani domácí se gólově neprosadili, byť se na obou stranách jisté příležitosti objevily.

Podobný obraz hry se objevoval i ve druhém poločasu až do 70.minuty. V tu dobu se gólově prosadil zkušený a agilní Dolejš, který zblízka prostřelil našeho brankáře. Za 10 minut bylo ještě hůře a navíc smolně při obranném skluzu trefil míč Tomáše Prokeše a bylo 2:0. Poslední hřebíček pak domácí zatloukli v 89.min. R.Demeterem.

Našim fotbalistům nepomohlo nakonec ani celozápasové fandění Okurkářů. Patří jim díky!

Celý zápas můžete vidět zde:

O první jarní body se pokusíme v domácím zápase proti Uničovu v neděli 20.3. od 10:15.

• 1.SC Znojmo FK - SK UNIČOV 0:3 (0:1) | přehrát