O výsledku rozhodly góly v poslední patnáctiminutovce. Tomáš Okleštěk nejlepším střelcem soutěže!

O výsledku rozhodly góly v poslední patnáctiminutovce. Tomáš Okleštěk nejlepším střelcem soutěže! U N I Č O V - Žel i ve třetím zápase se zrodila porážka v náš neprospěch, ale opět po vyrovnané zápase až do 75.minuty. Pozitivum zápasu je další branka Tomáše Oklešťka, který se se 4 brankami dělí o průběžné vedení tabulky střelců.

3.k. Fortuna MSFL, neděle 15.8.2021
SK Uničov - 1.SC Znojmo FK  4:1  (1:0)
Branky: 40.Ambrozek (pen.), 75.Krč, 84.Šidlík, 90.Kamas – 54.Okleštěk
ŽK: 64.Ambrozek, 90+2.Straňák – 39.Prokeš, 46.Anso Asante, 75.Krakovčík, 77.Langer (trenér)
Rozhodčí: Rosický Jakub - Hubený Lukáš, Grečmal Michal
Delegát: Prokop Jan
SK Uničov: Uvízl – Diblík, Straňák. Svoboda (86.Dittmer), Ambrozek, Komenda (K) (58.Kamas), Vybíral (62.Šidlík), Bača, Koutek, Krč, Můčka
1.SC Znojmo FK: Kofroň (83.Polepil) – Prokeš, Krakovčík, Kočík, Papež – Moučka, Gonçalves (79.Ferreira da Silva), Kirschner (K), Anso Asante (50.Bašič) – Okleštěk, Fládr
Počet diváků: 212

V 8.minutě se k hlavičce dostal Matheus Gonçalves, ale ta mířila těsně vedle tyčky. Náš brazilsko-lucemburský hráč se zdál být nezastavitelný, nakonec se zastavil ve 23.min. sám až v pokutovém území útočným faulem. Předtím úspěšně prchl třem bránícím hráčům. Ve 34.min. se v šanci ocitl David Moučka! Domácí ale odvrátili na roh. Ve 39.min. sudí odpískali ve vápně ruku Tomáši Proškovi a penaltu o minutu později proměnil exznojemský Jan Ambrozek - 1:0. Vzápětí se v souboji ocitl na zemi David Moučka, ale sudí pokutový kop v náš prospěch nezapískal. Do šaten tak odcházeli šťastnější domácí.

Uničov se dostal v 50.min. do brejku, útočící hráč překonal brankáře, míč nakonec odkopl z brankové čáry připravený obránce. V 52.min. měl tutovku Tomáš Okleštěk, ale žel netrefil míč. Chuť si ale nejlepší střelec MSFL napravil dvě minuty později a vyrovnal na 1:1! V 61.min. obrovskou šanci Matheuse Gonçalvese zázračně levou rukou vyrazil domácí gólman! Zlomový moment přišel před 212 diváky čtvrt hodinu před koncem, kdy se hlavou po rohu trefil vysoký Krč - 2:1. Kvůli zranění při jednom z odkopů se zranil brankář Zdeněk Kofroň a vystřídal jej mladý Adam Polepil. Za žádnou ze zbývajících dvou nemohl. V 84.minutě špatně odhadl svou zpětnou hlavičku ála malá domů Tomáš Prokeš a domácí zvýšili na 3:1. V 90.min. pak do úplně otevřené obrany přidali domácí ještě jednu branku a zvýšili na 4:1, což ale vůbec neodpovídá minimálně do 75.minuty obrazu hry.