1.SC Znojmo FKFC KuřimFC PBS Velká BítešFC Slovan Havlíčkův BrodFC Žďas Žďár nad SázavouTJ Sokol LanžhotTJ Tatran BohuniceSK Artis Brno BTJ Sokol TasoviceFC Velké MeziříčíMěstský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolekAthleticko-footballový club HumpolecTatran Žďírec nad DoubravouTJ Dálnice SpeřiceSK Fotbalová škola TřebíčFK Maraton PelhřimovFC Sparta Brno
 

Povedená rozlučka U19 se sezónou

Povedená rozlučka U19 se sezónou Z n o j m o - Poslední zápas sezóny U19 bývá vždy poněkud specifický od ostatních kategorií. Je to totiž pro některé hráče také rozlučka s mládežnickým fotbalem. V našem případě to bylo loučení zdařilé, Hlučín jsme porazili 4:0. Všechny branky padly v prvním poločase.

 
 
30.kolo, sobota 14.6.2025
1.SC Znojmo-mládež - FC Hlučín  4:0  (4:0)
Branky: 2. a 27. Rolník, 14. F. Štěpánek, 45. Prycl.
ŽK: Prycl - Kwašný.
Rozhodčí: Koryčanská - Hagenhofer, Lelovský.
1.SC Znojmo-mládež: Plicka (46. J. Koukal) - Kosmák, T. Drozd, J. Souček (59. P. Schwarz), Š. Kříž (59. Matajs), Rolník, Pet. Šuba (59. V. Daniel), Řepa (c), Prycl (59. Brzobohatý), Durda, F. Štěpánek.
FC Hlučín: Stoklasa - Pončík (77. Kamrád), Seman, Kwašný, Habr (86. Hradil), Kundrát, Javorský, Baďura, Kameniev, Woznica (c), Sněhota.

Komentář k zápasu

Že to bude povedená derniéra naznačil už ve druhé minutě Milan Rolník, který otevřel bleskově skóre a v dobré pohodě se odehrával i průběh první půle. O dvanáct minut se prosadil Filip Štěpánek. Když pak proměnil nájezd ve svůj druhý gól v utkání Milan Rolník a v závěru zakončil parádní akci po ose Durda - Štěpánek Filip Prycl do prázdné brány, bylo spíše otázkou o kolik skóre ještě naroste. „Povedená rozlučka se sezónou a s hráči, kteří v U19 končí a vstupují do svých kariér v dospělém fotbale,“ konstatoval trenér František Havlík.

Ve druhém dějství se však příval vstřelených gólů zastavil, ne, že bychom neměli šance, těch bylo dostatečné množství. V koncovce už nám ale nepřálo tolik štěstí. „Škoda, že jsme ještě ve 2. poločase nepřidali další branky, šance jsme na to měli, ale i tak si to kluci užili a rozloučili se s dorostem vítězným zápasem,“ dodává kouč, který na závěr ocenil práci dorazových ročníků nejen v kádru U19, ale i za celou kariéru v našem klubu a popřál jim hodně štěstí. „Poděkování klukům za jejich působením v našem klubu, za letošní sezónu, kterou jsme zvládli velmi dobře a měli jsme tak ten komfort hrát ve 3 zápasech v závěru sezóny mladé kluky, kteří snad navážou na své odcházející spoluhráče. Samozřejmě pak přání, ať se klukům daří jak v osobním, tak sportovním životě, Matymu Bernátovi pak hodně sil do rekonvalescence po operaci kolena a úspěšný návrat do fotbalu.“

Ohlasy

František Havlík (trenér Znojma): Povedená rozlučka se sezónou a s hráči, kteří v U19 končí a vstupují do svých kariér v dospělém fotbale. Škoda, že jsme ještě ve 2. poločase nepřidali další branky, šance jsme na to měli, ale i tak si to kluci užili a rozloučili se s dorostem vítězným zápasem.

Poděkování klukům za jejich působením v našem klubu, za letošní sezónu, kterou jsme zvládli velmi dobře a měli jsme tak ten komfort hrát ve 3 zápasech v závěru sezóny mladé kluky, kteří snad navážou na své odcházející spoluhráče. Samozřejmě pak přání, ať se klukům daří jak v osobním, tak sportovním životě, Matymu Bernátovi pak hodně sil do rekonvalescence po operaci kolena a úspěšný návrat do fotbalu.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2025 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies