Velikonoční nadílka Vratimovu! Tomáš Okleštěk hattrick za 5 minut! Kouzelná kapitánská páska!

Velikonoční nadílka Vratimovu! Tomáš Okleštěk hattrick za 5 minut! Kouzelná kapitánská páska! Z N O J M O (foto Znojemský týden) - Tak to byl Velký pátek! Na státní svátek se naši hráči po přestávce rozstříleli a nadělili soupeři na cestu na sever Moravy hned pět velikonočních gólů. A mohlo jich být i více! Super představení především našeho kapitána Tomáše Oklešťka, který zaznamenal tři branky během 5 minut! A dál se pak opět trefovali jen kapitáni :)

24.k. Fortuna MSFL, pátek 15.4.2022
1.SC Znojmo FK - FC Vratimov  5:0  (0:0)
Branky: 62., 65. a 67.Okleštěk, 84.Kirschner, 89.Prokeš
ŽK: 78.Kirschner - 28.Wojatschke, 61.Moravec
Rozhodčí: Mojžíš Jakub - Kolář Jaroslav, Malimánek Marek
Delegát: Šišma Ondřej
1.SC Znojmo FK: Przybysz – Papež, Russmann (84.Kartišovs), Okleštěk (C) (72.Štrombach), Holman, Glushach, Gonçalves (78.Piatov), Hnaníček, Krakovčík, Kirschner (84.Prokeš), Tkadlec
Trenér: Alois Skácel
FC Vratimov: Sýkora – Elbel, Dziuba, Moravec (73.Kundrátek), Wojatschke (66.Hajnoš), Klejnot, Teplý, Skwarczek, Hladík (73.Chlopek), Duda, Varadi (C) (56.Hruška)
Trenér: Filip Racko
Počet diváků: 240

Oba celky byly v prvním poločase skoupé na brankové příležitosti a to až do 36.min. kdy Tomáš Okleštěk mohl potrestat chybnou rozehrávku Vratimova! Na polovině hřiště získal míč a ihned se pokusil zakončit a přehodit brankáře Sýkoru. Nechybělo moc, aby míč zapadl pod horní tyčku branky! O dvě minuty později to Robert Russmann zkusil přímo z rohu, ale míč jen orazítkoval břevno! Hosté v podstatě za celý zápas nevystřelili na branku.

Ve druhém poločase se ale začaly dít věci. Hosté do něj vstoupili asi v prvních dvou minutách aktivněji, ale nepřipravili si žádnou šanci. Ve 48.minutě se k ohrožení branky soupeře dostal Tomáš Okleštěk. Více ale začal úřadovat po hodině hry! Po přihrávce Martina Papeže před branku se k míči dostal zmiňovaný hráč s číslem 8, který jej procpal přes brankáře Sýkoru! Na čáře se snažil ještě pro jistotu míč dorážet do branky Matheus Gonçalves, ale autor branky byl jasný a sám se k ní hlásil - 1:0.

V 65.minutě už to bylo 2:0! Petr Kirschner přihrával pod sebe na pravé straně na mistra světa do 20 let, který pěknou střelou navýšil vedení a přidal svou druhou branku v zápase!

A hattrick na sebe nenechal dlouho čekat. Bylo to jen pár desítek sekund! Od poloviny hřiště běžel sám na branku a nakonec zakončil k pravé tyčce! - 3:0

V 73.minutě se střídalo a kapitánskou pásku převzal Petr Kirschner. O 10 minut později hostující Dziuba špatně přihrál dozadu na brankáře a k míči se dříve dostal Petr Kirschner, který brankáře obešel a pak už to neměl složité, pouze dovedl míč do prázdné branky! - 4:0

Krátce nato střelec naší čtvrté branky vystřídal a kapitánskou pásku předal Tomáši Prokešovi. Ten si v 89.min. našel centr Davida Štrombacha a hlavou se nemýlil! - 5:0

A nemuselo zůstat jen u populárního bůra. Přihrávku Aleksandrse Kartišovse si našel Oleksadr Piatov, který zakončoval sice na branku, ale jen do nohou brankáře!

Jak o zápase informuje soupeř, si můžete přečíst zde.

Celý zápas můžete vidět zde:

Sestřih duelu se všemi brankami i šancemi můžete vidět zde:

V tabulce jsme se posunuli už na 27 bodů a aktuálně nám patří 10.místo. V dalším kole jedeme příští neděli na půdu posledního týmu tabulky FK mládeže Vysočina Jihlava. Hraje se od 10:15 na hřišti Na Stoupách. Přidáme pátu výhru v řadě?

• Petr Kirschner po výhře 5:0 nad Vratimovem | přehrát
  • Tomáš Okleštěk - autor hattricku po výhře 5:0 | přehrát
  • Trenér Alois Skácel po výhře 5:0 nad Vratimovem | přehrát