V aprílovém nečase se třemi góly i body!

V aprílovém nečase se třemi góly i body! NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Třetí výhra v řadě, v tabulce už 11.místo - to je příjemný důsledek výhry našeho mužstva ve Vrchovina aréně. Nepříjemné bylo akorát počasí, které ukázalo všechny svoje aprílové tváře. Že tří bodů máme radost všichni a to i Okurkáři, kteří přijeli náš celek povzbudit!

23.k. Fortuna MSFL, sobota 9.4.2022
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě - 1.SC Znojmo FK  0:3  (0:3)
Branky: 10.Russmann, 27.Tkadlec, 40.Okleštěk
ŽK: 38.Hekerle, 70.Michal – 79.Krakovčík, 89.Przybysz
Rozhodčí: Kotala Filip - Vejtasa Simon, Řezníček Tomáš
Delegát: Peřina Pavel
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída – Švanda, Vícha (63.Sytař), Hekerle (46.Partl), Michal (C), Svoboda, Batelka, Trojánek, Duba (81.Hlaváč), Matulka, Novotný
Trenér: Pavel Procházka
1.SC Znojmo FK: Przybysz – Tkadlec, Papež, Russmann (88.Kartišovs), Okleštěk (C) (85.Prokeš), Holman, Glushach, Gonçalves (88.Piatov), Hnaníček, Krakovčík, Kirschner (82.Kočík)
Trenér: Alois Skácel
Počet diváků: 200

Hned od začátku zápasu začalo naše mužstvo ukazovat svoji jistotu a herní převahu. Domácí se téměř nedostali k naší brance, kdežto naši borci domácí tlačili a vytvořili si i mnoho příležitostí, z nichž proměnili tyto: v 10.minutě otevřel skóre zápasu Robert Russmann, když se po rohu dostal k míči a prostřelil ze šestnáctky všechny hráče před sebou včetně gólmana domácích - 0:1. Uplynulo asi čtvrthodina a skóre se měnilo podruhé. Po dalším rohu se k hlavičce dostal Adam Tkadlec a zvýšil na pro nás příznivých 0:2! Rovnoměrně rozložené góly znamenaly, že ten třetí měl padnout ještě do konce první půle a opravdu. Běžela 40.minuta a kdo jiný by se toho měl ujmout než náš kapitán (dnes netradičně s číslem 3) Tomáš Okleštěk, který se individuálně prosadil a stal se tak aktuálně opět našim jediným nejlepším střelcem už s jedenácti brankami!

A hned na začátku druhé půle mohl přidat už svou dvanáctou brank§u, ale tentokrát po úniku bráněn obránci na brankáře domácích nepřišel. Domácí ve druhé půli byli mnohem aktivnější než v první pětačtyřicetiminutovce a snažili se alespoň jednou rozvlnit síť za Bartoszem Przybyszem. Naši hráči ale dobře bránili a snažili se zaměstnat jeho protějšek. Je potřeba říct, že se terén vinou proměnlivého počasí se sněhem a krupkami stával náročnějším na už tak nerovném a vyšlapaném hřišti nejen v šestnáctkách s blátem. A asi i proto už střelci ani na jedné straně úspěšní nebyli a my jsme tak soupeři vrátili podzimní porážku 0:2 a výhrou 3:0 ji dokonce překonali.

Celý zápas můžete vidět zde:

V tabulce zůstaneme po 23.kole už na 11.místě! Ještě víc středu tabulky se můžeme přiblížit pokud se nám podaří navázat na tři výhry v řadě tou čtvrtou nad Vratimovem na Velký pátek 15.4. od 10:15! Doufáme, že tam budete taky!

trenér Pavel Procházka, SFK Vrchovina (Nové Město na Moravě): "Znojmo prokázalo, že je úplně někde jinde než my. Toto mužstvo má být v tabulce do šestého místa a ne bojovat o záchranu"

• Filip Holman po výhře 3:0 na Vrchovině | přehrát
  • Trenér Alois Skácel po výhře 3:0 na Vrchovině | přehrát