FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – SpSM - U12 JIH - 2021/2022

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Starší přípravka:  tým | zápasy | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy |
Starší přípravka modří:  tým | zápasy | Krajská soutěž starších přípravek:  tým | zápasy
Krajská soutěž mladších přípravek:  tým | zápasy
kolodatumdomácíhosté  
3. (Podolí) ne 15.8.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:6 (0)
1. (Vícenice u Nám.) st 18.8.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:6 (0)
4. (Čafka) so 21.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 9:3 (0)
5. (Koupelní) ne 29.8.  FK Hodonín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:6 (0)
6. (Čafka) út 31.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. FC Slovácko 1:16 (0)
7. (Ledečská) so 11.9.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:7 (0)
8. (Kroměříž) ne 19.9.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:2 (0)
9. (Čafka) so 25.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 16:3 (0)
10. (Hor. Heršpice) so 2.10.  FC Zbrojovka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 6:0 (0)
11. (Antonínův Důl) ne 10.10.  FC Vysočina Jihlava  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:4 (0)
12. (Vyškov) čt 14.10.  MFK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:6 (0)
13. (Čafka) ne 24.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 2:13 (0)
2. (Čafka) út 26.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Fastav Zlín 3:5 (0)
14. (Řepčín) so 30.10.  SK Sigma Olomouc  1.SC Znojmo-mládež, spolek 15:3 (0)
15. (Čafka) so 6.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Boskovice 2:2 (0)
19. (UT Olympijská) so 26.3.  1. SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:3 (0)
17. (UT Vršava) čt 31.3.  FC Fastav Zlín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 15:1 (0)
20. (Čafka) so 2.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Hodonín 1:4 (0)
21. (Nedakonice) ne 10.4.  1. FC Slovácko  1.SC Znojmo-mládež, spolek 13:0 (0)
22. (Čafka) ne 17.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 14:1 (0)
23. (Čafka) čt 21.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:6 (0)
25. (Čafka) út 26.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Zbrojovka Brno 3:7 (0)
24. (UT Žďár) ne 1.5.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:2 (0)
18. (Čafka) st 11.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 6:6 (0)
26. (Čafka) so 14.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Vysočina Jihlava 1:10 (0)
27. (Čafka) so 21.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  MFK Vyškov 2:4 (0)
28. (Hněvkovského) so 28.5.  FC Sparta Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
29. (Čafka) ne 5.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Sigma Olomouc 10:00  
30. (Letovice) ne 12.6.  FC Boskovice  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:00  
16. (Čafka) st 15.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 17:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies