7. (Čafka), sobota 11.9.2021
1.SC Znojmo-mládež, spolek - FC Zlín B  2:5  (0:2)
Branky: 66. Navrátil z penalty, 70. Valášek - 33. a 47. Fuksa, 41. Šůstek z penalty, 80. Zábojník, 84. Kvasnička
ŽK: 43. Tejnský, 61. Buchta, 73. Pešout (všichni Zlín)
Rozhodčí: Alex Denev - Jan Nápravník, David Pikart
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Hamza - Vocílka, Navrátil, Bartůněk, Beníček, Valášek, Železný, Pokorný, Synek, Bakaj, Bobor (46. Škopek)
FC Zlín B: Michalčík - Tejnský, Buchta, Pešout (82. Hartman), Fuksa, Garaja, Lakomý (35. Šůstek), Zábojník (82. Bulejko), Maleňák, Valenta (70. Kvasnička), Zbranek
Počet diváků: 100

František Havlík /Znojmo): Zápas se rozhodoval za stavu 0:0 a poté na začátku druhého poločasu. Inkasovali jsme nedlouho po situacích, kdy nastřelil Petr Bakaj tyč a Tom Navrátil neproměnil 100% šanci po rohovém kopu. Na začátku druhé půle, do kterého jsme šli ve výrazně ofenzivním rozestavení, jsme pak soupeři naší hrubou chybou na půlce hřiště nabídli další pokutový kop. Velmi si cením toho, že jsme pak dokázali zápas ještě zdramatizovat a dotáhnout se na stav 2:3. V této situaci už to pak bylo o tom, zda dáme vyrovnávací gól my, nebo nás soupeř potrestá gólem do otevřené obrany. Inkasovaný čtvrtý a pátý gól tak již neřeším. Zápas jako celek jsme ale nezvládli, to je zapotřebí jasně pojmenovat – ofenzivní hráči nám momentálně nedávají góly, utkání jsme nezvládli ani v obranné fázi, kde jsme prostě udělali několik fatálních chyb, které soupeř potrestal. Chyběl nám lepší pohyb, včasné dostupování protihráčů, agresivita. Na vzniklou situaci musíme zareagovat – upravíme tréninkový proces a zapracujeme na hlavách hráčů, to je teď po dvou porážkách nejdůležitější."