SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Zápasy – MSŽD - U14 sk.D - 2022/2023

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy |
kolodatumdomácíhosté  
3. so 20.8.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:6 (3:4)
4. so 27.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 7:1 (3:1)
5. so 3.9.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 7:2 (2:1)
6. ne 11.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 5:2 (2:1)
7. so 17.9.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:1 (0:0)
8. st 28.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Městský FK Vyškov 1:3 (1:1)
9. ne 2.10.  1.HFK Olomouc spolek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:2 (1:0)
10. so 8.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 12:00  
11. so 15.10.  FC Svratka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:00  
12. ne 23.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 12:00  
13. ne 30.10.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:00  
2. ne 6.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Svratka Brno 12:00  
1. ne 13.11.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:00  
17. ne 12.3.  Městský FK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 14:30  
18. ne 19.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1.HFK Olomouc spolek 15:00  
19. ne 26.3.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 15:00  
20. ne 2.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Svratka Brno 15:30  
21. ne 9.4.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 15:30  
22. ne 16.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 16:00  
23. so 22.4.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:00  
24. ne 30.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 16:00  
25. ne 7.5.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 16:30  
26. ne 14.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Městský FK Vyškov 16:30  
27. ne 21.5.  1.HFK Olomouc spolek  1.SC Znojmo-mládež, spolek 12:00  
14. ne 28.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 17:00  
15. ne 4.6.  FC Sparta Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 17:00  
16. ne 11.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 17:00  
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies