kolo | datum | domácí | hosté | | |
4. (Čafka) |
ne 28.8. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
Sokol Dobšice/TJ Suchohrdly |
7:0 |
(0) |
2. (Čafka) |
st 31.8. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Šanov |
0:2 |
(0) |
5. (Višňové) |
ne 4.9. |
TJ Višňové |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
8:1 |
(0) |
6. (Čafka) |
so 10.9. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FC Miroslav |
4:2 |
(0) |
7. (Dyjákovičky) |
ne 18.9. |
FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
9:2 |
(0) |
3. (Hostěradice) |
st 28.9. |
TJ Družstevník Hostěradice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:8 |
(0) |
9. (Prosiměřice) |
ne 2.10. |
TJ Prosiměřice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
2:6 |
(0) |
8. (UT Tasovice) |
st 5.10. |
TJ Sokol Tasovice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:4 |
(0) |
10. (Hl. Mašůvky) |
pá 14.10. |
TJ Sokol Přímětice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
1:5 |
(0) |
12. (Vedrovice) |
ne 23.10. |
SK Vedrovice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
0:4 |
(0) |
13. (Čafka) |
út 25.10. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Hevlín |
4:2 |
(0) |
1. (Hrádek) |
ne 6.11. |
TJ Sokol Hrádek |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
3:1 |
(0) |
14. |
ne 19.3. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Hrádek |
10:00 |
|
15. |
ne 26.3. |
TJ Sokol Šanov |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
12:00 |
|
16. |
so 1.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Družstevník Hostěradice |
14:30 |
|
17. |
so 8.4. |
Sokol Dobšice/TJ Suchohrdly |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
13:30 |
|
18. |
ne 16.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Višňové |
14:30 |
|
19. |
so 22.4. |
FC Miroslav |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
12:00 |
|
20. |
ne 30.4. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky |
15:30 |
|
21. |
ne 7.5. |
TJ Sokol Tasovice |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
10:30 |
|
22. |
so 13.5. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Prosiměřice |
15:00 |
|
23. |
so 20.5. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
TJ Sokol Přímětice |
10:00 |
|
25. |
so 3.6. |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
SK Vedrovice |
15:00 |
|
26. |
ne 11.6. |
TJ Sokol Hevlín |
1.SC Znojmo-mládež, spolek |
13:00 |
|