SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Zápasy – SpSM - U13 JIH - 2022/2023

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy |
kolodatumdomácíhosté  
1. út 23.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK mládeže Vysočina Jihlava 1:5 (1:2)
Branka: 12. Buršík - 24. Gebauer, 33., 46 a 84. Ritter, 87. Zelený.
Rozhodčí: Laštůvka.
Diváci: 0
4. so 27.8.  Fotbalový club Zlín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:0 (2:0)
Branka: 10. Novotný, 17. Žabčík, 47. Hora, 58. Herián.
Rozhodčí: Vičánek.
Diváci: 0
3. út 30.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 2:10 (1:3)
Branka: 6. Večeřa, 71. Jobánek - 63., 75. a 78. Nádeníček, 26. a 48. Dvořáček, 38. a 61. Kudělka, 11. Mlčkovský, 54. Železný, 68. Kos.
Rozhodčí: Šmarda.
Diváci: 0
5. ne 4.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  MFK Vyškov 6:3 (6:1)
Branka: 16. a 36. Šeiner, 2. Jobánek, 26. Chromík, 37. Kaláb, 40. Buršík - Bednář, Kovařík, Čulík.
Rozhodčí: Laštůvka - Fousek, Vlach.
Diváci: 0
6. ne 11.9.  FC Zbrojovka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 8:0 (4:0)
Branka: 9. a 64. Ledvina, 4. a 70. Pernica, 26. Šmíd, 39. Polák, 46. Pokorný, 76. Jelínek.
Rozhodčí: Recman.
Diváci: 0
7. so 17.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 3:4 (2:2)
Branky: 33. Smutný, 38. Velocha, 48. Jobánek - 24. a 48. Šmída, 40. Všetička, 45. Musil.
Rozhodčí: Petrucha.
Diváci: 0
8. so 24.9.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:5 (2:3)

Diváci: 0
2. st 28.9.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 10:2 (6:1)
Branky: 9., 13. a 80. Sláma, 5. a 16. Irovský, 63. a 76. Smutka, 7. Musil, 30. Fiala, 73. Beneš - 19. Buršík, 66. J. Urban.
Rozhodčí: Rosický - Promberger, Litochleb.
Diváci: 0
9. so 1.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 7:6 (2:2)
Branky: 3., 65., 70. a 73. Šeiner, 16. Smutný, 55. Chromík, 58. Buršík - 5., 44. a 45. Bartůněk, 53. a 72. Jančok, 19. Růžička.
ŽK: Jobánek - Korec.
Rozhodčí: Urban.
Diváci: 0
10. ne 9.10.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:6 (1:3)
Branky: 30. Novotný, 45. Chati, 53. Rampula - 3. a 80. Šeiner, 7. Bíza, 11. Sytar, 77. Jobánek, 79. Bartoš.
ŽK: Chati (LIS).
Rozhodčí: Piňos.
Diváci: 0
11. ne 16.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:5 (0:3)
Branky: 51. Sytar - 72. a 74. Dokoupil, 3. Libenský, 34. Krejší, 40. Š. Židlík.
ŽK: Š. Židlík (KRO).
Rozhodčí: Chabiča.
Diváci: 0
12. so 22.10.  FC Slovácko (Uherské Hradiště)  1.SC Znojmo-mládež, spolek 7:0 (4:0)
Branky: 36. a 38. Bulejko, 74. a 86. Vaněk, 1. Vojáček, 34. Ráček, 62. Fábry.
Rozhodčí: Krátký.
Diváci: 0
13. ne 30.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Svratka Brno 1:5 (0:3)
Branky: 6. a 37. Štaif, 39. Stavinoha, 62. Kamoj, 75. Mikulík.
ŽK: V. Koukal (ZNO).
Rozhodčí: O. Urban.
Diváci: 0
14. so 5.11.  FK Hodonín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:2 (3:1)
Branky: 6. a 14. Jandora, 17. Čermák, 45. Konečný, 78. Berka - 29. a 52. Smutný.
Rozhodčí: Kukula.
Diváci: 0
15. so 12.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Olomouc Sigma MŽ 0:6 (0:1)
Branky: 48. a 67. D. Svoboda, 63. a 80. Kobylík, 19. Všetýček, 52. Giesl.
Rozhodčí: Laštůvka.
Diváci: 0
2. ne 19.3.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:4 (0:2)
Branky: 52. Chati - 31. Bíza, 40. Velocha, 64. Bartoš, 65. Sytar.
Rozhodčí: Nechvíle.
Diváci: 0
3. so 25.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 4:3 (2:3)
Branky: 23. Šeiner, 35. Bíza, 47. Buršík, 75. Bartoš - 22. S. Sláma, 28. Koval, 32. Smutka.
ŽK: Bajer (ZNS)
Rozhodčí: Urban.
Diváci: 0
4. ne 2.4.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 0:3 (0:2)
Branky: 22. Kaláb, 25. O. Brzobohatý, 78. Buršík.
ŽK: Vomočil - Mikula.
Rozhodčí: Krondráf.
Diváci: 0
6. ne 16.4.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:8 (1:4)
Branky: 6. Hotový, 48. Čermák, 77. Hadraba - 8., 24. a 41. Buršík, 23. 43, a 69. Bartoš, 11. Velocha, 70. Sytar.
Rozhodčí: Kříž.
Diváci: 0
5. út 18.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Svratka Brno 2:3 (0:1)
Branky: 69. Brzobohatý, 73. Bartoš (pen.) - 22. Holeček, 46. Stavinoha, 53. Štaif.
ŽK: Mikulík (SVB).
Rozhodčí: Šťáva.
Diváci: 0
7. ne 23.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  MFK Vyškov 3:5 (2:3)
Branky: 4., 24. a 63. Šeiner - 76. a 71. Růžička, 31. Pěnčík, 34. Tománek, 67. Peitl.
Rozhodčí: Urban.
Diváci: 0
8. ne 30.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 2:0 (1:0)
Branky: 26. Šamaj, 42. Bartoš.
ŽK: J. Urban - Mikolowitsch.
Rozhodčí: Krula.
Diváci: 0
9. so 6.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 7:0 (4:0)
Branky: 10. a 40. Buršík, 36. a 47. Sytar, 3. Jobánek, 68. Velocha, 70. Bartoš.
Rozhodčí: Urban.
Diváci: 0
10. so 13.5.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:0 (2:0)
Branky: 5. a 44. Smutka, 34. S. Sláma, 50. Musil.
Rozhodčí: Straka.
Diváci: 0
11. ne 21.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 6:2 (0)

Diváci: 0
12. so 27.5.  FC Svratka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:1 (0)

Diváci: 0
13. so 3.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Fotbalová škola Třebíč 5:1 (0)

Diváci: 0
1. út 6.6.  1. SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:5 (0)

Diváci: 0
14. st 14.6.  MFK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:0 (0)

Diváci: 0
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies