FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – Příprava A-mužstva na 2018/19

kolodatumdomácíhosté  
přípr. 1.duel se ZM pá 15.6.  FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble  1.SC Znojmo FK 0:0 (0:0)
přípr. 2.duel se ZM so 16.6.  FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble  1.SC Znojmo FK 2:3 (0)
příprava (Spytihněv) st 20.6.  FC Fastav Zlín  1.SC Znojmo FK 0:0 (0:0)
přípr. st 20.6.  FC DAC 1904 Dunajská Streda  1.SC Znojmo FK 1:3 (1:1)
příprava (ZNOJMO) st 27.6.  1.SC Znojmo FK  Caribbean all stars (TrinidadTobago,Haiti,Jamajka) 6:0 (1:0)
příprava (ZNOJMO) so 30.6.  1.SC Znojmo FK  FAC Wien 1:0 (0:0)
soustředění v Rak. út 3.7.  SKN St.Pölten II  1.SC Znojmo FK 0:7 (0:4)
Olbendorf (Rakousko) pá 6.7.  SV Bauwelt Koch Mattersburg  1.SC Znojmo FK 2:3 (1:2)
příprava (Zbýšov) st 11.7.  SK Líšeň  1.SC Znojmo FK 1:4 (1:1)
příprava pá 13.7.  1.SC Znojmo FK  Český SK Uherský Brod, spolek 4:0 (3:0)
přípr. st 25.7.  1.SC Znojmo FK  Al-Rayyan SC (Katar) 0:2 (0:0)
přípr. (Vyškov) pá 7.9.  MFK Karviná  1.SC Znojmo FK 2:1 (0:1)
přípr. út 11.9.  FK Blansko  1.SC Znojmo FK 1:2 (1:1)
přípr. pá 12.10.  FC Baník Ostrava  1.SC Znojmo FK 1:0 (0:0)
Tipsport liga Líšeň ne 6.1.  FC Zbrojovka Brno  1.SC Znojmo FK 5:2 (2:2)
Tipsport liga Líšeň so 12.1.  FC MAS Táborsko  1.SC Znojmo FK 4:1 (1:1)
Tipsport liga Líšeň st 16.1.  FC Nitra  1.SC Znojmo FK 4:4 (2:3)
Turnaj Medulin Chor. pá 18.1.  NK Lokomotiva Záhřeb (Chorvatsko, 1.liga)  1.SC Znojmo FK 3:1 (0:1)
Turnaj Medulin Chor. po 21.1.  NK Slaven Belupo-Koprivnica (Chorvatsko, 1.liga)  1.SC Znojmo FK 1:0 (0:0)
Turnaj Medulin Chor. čt 24.1.  OFK Titograd Podgorica (Černá Hora - 1.liga)  1.SC Znojmo FK 0:1 (0:0)
Turnaj Medulin Chor. ne 27.1.  Zagłębie Sosnowiec (Polsko - 1.liga)  1.SC Znojmo FK 4:2 (3:1)
příprava (Sereď) so 9.2.  ŠKF iClinic Sereď (Slovensko, 1.liga)  1.SC Znojmo FK 1:0 (0:0)
příprava Makarska út 12.2.  NK Jadran Luka Ploče (Chorvatsko, 3.liga)  1.SC Znojmo FK 1:2 (0)
příprava Dyjákovice pá 22.2.  1.SC Znojmo FK  FK Hodonín 5:0 (1:0)
příprava generálka út 26.2.  TJ Sokol Tasovice  1.SC Znojmo FK 1:1 (0:1)
přípr pá 22.3.  FK Senica  1.SC Znojmo FK 3:3 (1:1)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin