FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Ve druhém střetnutí dvojzápasu přípravy v Zlatých Moravcích naše výhra 3:2

Ve druhém střetnutí dvojzápasu přípravy v Zlatých Moravcích naše výhra 3:2 K přípravnému dvojzápasu dnes odjeli naší hráči na Slovensko, kde se utkali s účastníkem tamní 1.ligy, týmem FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble! K utkání odjeli nejen hráči stávajícího kádru, ale především v tuto chvíli všichni testovaní hráči - představení těchto hráčů uvedeme v samostatném článku.

 
 
přípr. 2.duel se ZM, sobota 16.6.2018
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - 1.SC Znojmo FK  2:3  (0)
Branky: Teplý 2, Ambrozek
1.SC Znojmo FK: Veselý, Malinić, Malár, Cheredea, Šnirc, Kučera, Ambrozek, Kathon, Ordoš, Šulc, Teplý (Martínek)

Ohlasy

Trenér Leoš Kalvoda: "Přípravné dvojutkání určitě splnilo účel, se kterým jsem na Slovensko přijeli a to především vidět v zápase nové hráče, kteří přišli na test. Musím říci, že všichni hráči svá utkání odmakali a odjezdili na plno. S nasazením hráčů jsme tedy spokojeni. Na nějaké hodnocení testovaných hráčů je ještě brzy, ale musím říci, že někteří nás překvapili a to v tom pozitivním smyslu. Do utkání ještě nezasáhli někteří hráči po zranění jako Cihlář a Mezlík. I v dalších zápasech se pravděpodobně představí další hráči na zkoušku, ale jasno bychom chtěli mít co nejdříve."
 
Zápasový servis
Zápasová fotogalerie
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin