FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

První prohru v sezoně od katarského prvoligového týmu Al-Rayyan SC

První prohru v sezoně od katarského prvoligového týmu Al-Rayyan SC Z N O J M O - Přátelský zápas proti katarskému týmu Al-Rayyan SC z tamní nejvyšší soutěže přinesl našemu celku první prohru v tomto ročníku.

přípr., středa 25.7.2018
1.SC Znojmo FK - Al-Rayyan SC (Katar)  0:2  (0:0)
Branky: 51.Tabata, 77.Ahmed
1.SC Znojmo FK: Veselý (46.Sušac) – Krčík, Avdič (42.Malár), Cheredea, Cihlář, Obiechina (62.Teplý), Hlůže, St.Hillaire, Ambrozek, Dramé (71.Pacula), Beganovič (62.Štrombach)
Náhradník: Kučera
Al-Rayyan SC (Katar): arry – Aladden (46. Ahmed), Haroan, Gonzalo, Tuma, Atkorbi, Gouma, Nyongin, Tabata, Alsaadi, Quintana
V průběhu zápasu střídali: Zakri, Fahad, Alharazi, Ibrahim, Abdulmagsoud, Ahmed, Alyazedi, Alruaimi, Abdelaaim, Sayyar, Khlid, Alkuari, Hassannein