FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zápasy – SpSM - U13 JIH - 2021/2022

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Starší přípravka:  tým | zápasy | Mladší přípravka bílí:  tým | zápasy |
Starší přípravka modří:  tým | zápasy | Krajská soutěž starších přípravek:  tým | zápasy
Krajská soutěž mladších přípravek:  tým | zápasy
kolodatumdomácíhosté  
3. (Podolí) ne 15.8.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 11:4 (0)
Branky: Zelníček 4, Nimrichter, Tesař 2, Keršner, Nechutová - Krčil 2, Himal 2
Rozhodčí: Březina
Diváci: 90
1. (Vícenice u Nám.) st 18.8.  SK Fotbalová škola Třebíč  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:11 (0)
Branky: Krejčí 4, Palík - Štaffa 3, Krčil 3, Vašíček 3, Baláž, Křenecký
Rozhodčí: Kalina
Diváci: 65
4. (Čafka) so 21.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 3:7 (0)
Branky: Himal 3 - Khýr 2, Roubíček, Přikryl, Cibulec, Hlavsa, Sikora
Rozhodčí: David Pikart
Diváci: 0
5. (Koupelní) ne 29.8.  FK Hodonín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 6:4 (0)
Branky: Jurásek 2, Janeček, Knotek, Stoček, Abrman - Křenecký 2, Drozd, Prukner
Rozhodčí: Kryštof Škodák
Diváci: 50
6. (Čafka) út 31.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. FC Slovácko 5:9 (0)
Branky: Šabata 2, Křenecký, Plhoň, Baláž - Konečný A. 3, Špatný 3, Jordánek, Lesa, Bořuta
Rozhodčí: Dušan Laštůvka
Diváci: 50
7. (Ledečská) so 11.9.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:6 (0)
Branky: Dostál 2, Topolovský - Drozd 2, Křenecký, Prukner, Baláž
Rozhodčí: Jiří Prokop
Diváci: 30
8. (Kroměříž) ne 19.9.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:1 (0)
Branky: Velísek, Divila, Jedlička, Stoklásek, Mikula - Drozd
Rozhodčí: Tomáš Svoboda
Diváci: 30
9. (Čafka) so 25.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 2:5 (0)
Branky: Křenecký 2 - Toman 3, Havlík, Irovský
Rozhodčí: Dušan Laštůvka
Diváci: 40
10. (Hor. Heršpice) so 2.10.  FC Zbrojovka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 22:0 (0)
Branky: Dočekal 7, Vyroubal 3, Dvořák 3, Soused 3, David 3, Němec 2, Pernica
Diváci: 50
11. (Antonínův Důl) ne 10.10.  FC Vysočina Jihlava  1.SC Znojmo-mládež, spolek 8:0 (0)
Branky: Živný 2, Ritter, Dvořák, Veselý, Hink, Hájek, Ženíšek
Rozhodčí: Jan Krondráf
Diváci: 30
12. (Vyškov) čt 14.10.  MFK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 6:2 (0)
Branky: Toman 3, Vincour 2, Přikryl - Vorlický, Plhoň
Rozhodčí: Jaroslav Sekerka
Diváci: 0
13. (Čafka) ne 24.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Sparta Brno 5:3 (0)
Branky: Nahodil V. 2, Himal, Drozd, Křenecký - Viktorin A. 2, Täuber
Rozhodčí: Dušan Laštůvka
Diváci: 0
2. (Čafka) út 26.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Fastav Zlín 1:5 (0)
Branky: Vasmanský - Sabák 2, Nevrlý 2, Ševčík
Rozhodčí: Dušan Laštůvka
Diváci: 50
14. (Řepčín) so 30.10.  SK Sigma Olomouc  1.SC Znojmo-mládež, spolek 15:0 (0)
Branky: Kuneta 5, Marek 2, Pospíšil 2, Vybíral, Klanica,, Steiger, Milčický, Botek, Pšenica
Diváci: 99
15. (Čafka) so 6.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Boskovice 2:2 (0)
Branky: Baláž, Nahodil V. - Dostál, Šmerda
Rozhodčí: Dušan Laštůvka
Diváci: 40
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies