Zápasy – Okresní přebor mladších přípravek 2018/2019

Vybrat sezónu | Odkazy na servery s zápasy tabulkami
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
1. ne 2.9.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 4:13 (2:8)
1. ne 2.9.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 3:20 (1:10)
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 18:1 (9:1)
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 15:4 (7:1)
3. ne 16.9.  FC Moravský Krumlov  1.SC Znojmo FK 1:6 (0:3)
3. ne 16.9.  FC Moravský Krumlov  1.SC Znojmo FK 6:3 (3:1)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  FC Mramotice/Olbramkostel 13:11 (5:6)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  FC Mramotice/Olbramkostel 15:10 (7:6)
5. ne 30.9.  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek  1.SC Znojmo FK 2:20 (1:12)
5. ne 30.9.  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek  1.SC Znojmo FK 0:18 (0:8)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 13:3 (8:3)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 13:3 (6:2)
7. so 13.10.  FK Znojmo  1.SC Znojmo FK 9:3 (6:1)
7. so 13.10.  FK Znojmo  1.SC Znojmo FK 3:7 (1:4)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 10:6 (6:1)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 17:1 (7:0)
10. ne 7.4.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 3:8 (2:3)
10. ne 7.4.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 5:9 (3:5)
11. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 13:1 (7:1)
11. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky/Přímětice 19:0 (8:0)
12. čt 25.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 8:5 (4:3)
12. čt 25.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 8:3 (6:1)
13. so 4.5.  FC Mramotice/Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 2:15 (1:9)
13. so 4.5.  FC Mramotice/Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 5:11 (4:7)
14. ne 5.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek 8:3 (4:2)
14. ne 5.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Suchohrdly u Miroslavi,spolek 12:2 (5:0)
15. st 8.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 4:11 (3:3)
15. st 8.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 5:18 (3:11)
16. ne 12.5.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo 17:1 (9:0)
16. ne 12.5.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo 18:7 (10:2)
17. ne 19.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Prosiměřice 6:6 (5:4)
17. ne 19.5.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Prosiměřice 6:8 (4:4)
19. ne 2.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Višňové 17:0 (10:0)
19. ne 2.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Višňové 23:3 (8:1)
20. ne 9.6.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo FK 4:6 (2:3)
20. ne 9.6.  TJ Sokol Hrádek  1.SC Znojmo FK 8:12 (3:6)
Aktuálně

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin