FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Zápasy – MSDL - mladší - U17 - 2023/2024

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
2. so 12.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) 1:7 (1:2)
3. so 19.8.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:2 (0:2)
1. st 23.8.  FK Šumperk  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:3 (0)
4. so 26.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Zlín B 3:3 (0)
5. so 2.9.  FC Hlučín  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:0 (0)
6. čt 7.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Zbrojovka Brno B 1:7 (0)
7. ne 17.9.  FK Třinec  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:2 (0)
8. so 23.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Líšeň 1:3 (0)
9. st 27.9.  SK Sigma Olomouc B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 7:0 (0)
10. so 7.10.  1. FC Poruba  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:2 (1:2)
11. so 14.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Slezský FC Opava 0:3 (0:3)
12. so 21.10.  1. SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:0 (4:0)
13. pá 27.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Vysočina Jihlava B 2:1 (2:0)
14. ne 5.11.  FC Baník Ostrava B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 9:0 (4:0)
15. so 11.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  Městský FK Karviná B 0:1 (0:1)
16. (Tasovice) ne 10.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Šumperk 0:2 (0:2)
17. (Kunovice) ne 17.3.  1.FC Slovácko (Uherské Hradiště)  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:1 (1:0)
18. (Čafka) so 23.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:1 (1:0)
19. čt 28.3.  FC Zlín B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:0 (1:0)
20. (Čafka) ne 7.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Hlučín 2:0 (1:0)
21. ne 14.4.  FC Zbrojovka Brno B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:0 (1:0)
22. (Čafka) so 20.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FK Třinec 1:5 (1:2)
23. so 27.4.  SK Líšeň  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:0 (1:0)
24. (Čafka) so 4.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Sigma Olomouc B 1:3 (1:3)
25. (Tasovice) st 8.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. FC Poruba 1:0 (1:0)
26. so 18.5.  Slezský fotbalový club Opava  1.SC Znojmo-mládež, spolek 5:0 (3:0)
27. so 25.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 2:9 (1:4)
28. ne 2.6.  FC Vysočina Jihlava B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:1 (2:0)
29. ne 9.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Baník Ostrava B 1:7 (0:3)
30. st 12.6.  MFK Karviná B  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:0 (1:0)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies