FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Zápasy – MSŽD - U14 sk.D - 2023/2024

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
3. (Čafka) so 19.8.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 3:2 (0:0)
5. (Čafka) so 2.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Kuřim 4:2 (2:1)
4. (Fanderlíkova) st 6.9.  FC Svratka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:1 (1:1)
6. (Opatovice) ne 10.9.  Městský FK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 3:4 (3:2)
7. (Čafka) so 16.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. HFK Olomouc 2:1 (0:0)
8. (Čafka) ne 24.9.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 3:0 (0)
9. (UT Bezručova) ne 1.10.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:3 (1:0)
10. (Sokolovská) ne 8.10.  TJ Sokol Bedřichov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:2 (1:0)
11. (Čafka) ne 15.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. SK Prostějov 1:5 (0:3)
12. (UT Ledečská) so 21.10.  FC Slovan Havlíčkův Brod  1.SC Znojmo-mládež, spolek 0:5 (0:1)
13. (Čafka) so 28.10.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Svratka Brno 3:5 (1:4)
2. (UT Olympijská) so 4.11.  1. SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:0 (1:0)
1. (UT Tasovice) ne 12.11.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Bedřichov 3:0 (1:0)
14. ne 17.3.  FC Kuřim  1.SC Znojmo-mládež, spolek 1:4 (0:3)
15. ne 24.3.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  MFK Vyškov 1:1 (0:0)
16. ne 31.3.  1. HFK Olomouc  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:0 (1:0)
17. so 6.4.  SK Hanácká Slavia Kroměříž  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:2 (1:0)
18. (Čafka) ne 14.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:1 (0:1)
19. (Čafka) ne 21.4.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  TJ Sokol Bedřichov 2:0 (0:0)
20. ne 28.4.  1. SK Prostějov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 4:2 (1:1)
21. (Čafka) ne 5.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Slovan Havlíčkův Brod 3:0 (0:0)
22. so 11.5.  FC Svratka Brno  1.SC Znojmo-mládež, spolek 2:3 (0:1)
23. (Čafka) ne 19.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  FC Kuřim 4:0 (2:0)
24. so 25.5.  MFK Vyškov  1.SC Znojmo-mládež, spolek 7:1 (4:0)
25. st 29.5.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  1. HFK Olomouc 1:2 (0:0)
26. (Čafka) pá 7.6.  1.SC Znojmo-mládež, spolek  SK Hanácká Slavia Kroměříž 0:1 (0:0)
27. čt 13.6.  FC Žďas Žďár nad Sázavou  1.SC Znojmo-mládež, spolek 7:2 (3:1)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies