FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Zápasy – Okresní soutěž přípravek skupina A 2018/2019

Vybrat sezónu
U19  tým | zápasy | tabulka | U18  tým | zápasy | tabulka |
U17  tým | zápasy | tabulka | U16  tým | zápasy | tabulka |
U15  tým | zápasy | tabulka | U14  tým | zápasy | tabulka |
U13  tým | zápasy | tabulka | U12  tým | zápasy | tabulka |
Mladší Žáci  tým | zápasy | tabulka | Starší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
Mladší přípravka:  tým | zápasy | tabulka |
kolodatumdomácíhosté  
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo modrá 8:8 (5:3)
2. ne 9.9.  1.SC Znojmo FK  FK Znojmo modrá 9:11 (5:7)
1. čt 13.9.  TJ Sokol Přímětice/Tělocvič.j.Sok.Hluboké Mašůvky  1.SC Znojmo FK 0:10 (0:6)
1. čt 13.9.  TJ Sokol Přímětice/Tělocvič.j.Sok.Hluboké Mašůvky  1.SC Znojmo FK 1:11 (1:9)
3. ne 16.9.  FK Znojmo oranž  1.SC Znojmo FK 16:2 (10:1)
3. ne 16.9.  FK Znojmo oranž  1.SC Znojmo FK 13:5 (6:2)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  Fotbal Jevišovice 11:2 (6:1)
4. ne 23.9.  1.SC Znojmo FK  Fotbal Jevišovice 14:2 (4:1)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice 14:2 (5:0)
6. ne 7.10.  1.SC Znojmo FK  Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice 18:1 (9:0)
7. ne 14.10.  SK Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 3:16 (0:10)
7. ne 14.10.  SK Olbramkostel  1.SC Znojmo FK 2:12 (2:5)
8. so 20.10.  TJ Pavlice  1.SC Znojmo FK 0:12 (0:6)
8. so 20.10.  TJ Pavlice  1.SC Znojmo FK 2:14 (0:6)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Štítary,spolek 14:1 (8:1)
9. ne 28.10.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Štítary,spolek 23:2 (0)
2. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  SK Olbramkostel/FC Mramotice 9:3 (3:2)
2. ne 14.4.  1.SC Znojmo FK  SK Olbramkostel/FC Mramotice 16:2 (8:1)
3. so 20.4.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo FK 4:9 (0:6)
3. so 20.4.  Sokol Dobšice  1.SC Znojmo FK 5:9 (1:3)
4. ne 28.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 4:10 (1:6)
4. ne 28.4.  1.SC Znojmo FK  FC Moravský Krumlov 2:3 (0:0)
5. út 7.5.  TJ Sokol Prosiměřice  1.SC Znojmo FK 3:8 (2:5)
5. út 7.5.  TJ Sokol Prosiměřice  1.SC Znojmo FK 3:11 (1:5)
7. ne 19.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 4:9 (3:4)
7. ne 19.5.  FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky  1.SC Znojmo FK 4:9 (3:2)
9. ne 2.6.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 2:16 (1:8)
9. ne 2.6.  TJ Sokol Šanov  1.SC Znojmo FK 2:11 (1:5)
8. út 4.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 11:2 (5:1)
8. út 4.6.  1.SC Znojmo FK  TJ Sokol Hrádek 9:6 (3:5)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin