Archiv - vyhledávání

Zpět na archiv
Hledaný řetězec:
Hledat v:
v článcích
v bleskovkách
Slova spojovat jako:
A
NEBO
hledej přesný řetězecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 90 článcích.

Další stránky
123456>>
2.8.2019Kádr pro podzim: Odešlo sedmnáct hráčů, vrátil se Okleštěk. Zapadl jediný dorostenec Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Aktuální kádr znojemského týmu doznal velkých změn. Po neúspěšném ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odešlo sedmnáct hráčů, mezi kterými byly dřívější opory Tomáš Cihlář a David Helísek. Do našeho týmu se potřetí prodral Tomáš Okleštěk nebo jeho bývalý spoluhráč z SK Hanácké Slavie Kroměříž Filip Jícha.
24.6.2019V pondělí začala příprava. Pod provizorním vedením Leoše Kalvody se sešlo dvacet hráčů Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Příprava prvního týmu na nadcházející sezónu MSFL byla zahájena. Vedení klubu stále hledá nově se utvářející trenérský tým, první setkání po téměř měsíci měl na dohled Leoš Kalvoda. Sportovní ředitel klubu na tréninku uvítal dvacet borců, mezi nimiž nechyběl zkušený Tomáš Cihlář nebo mladíci z dorosteneckých kategorií.
13.4.2019Úplně loženky to nebyly, vrací se Mudra k šancím Vlašimi ZNO - VLM 1:1 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Pouze jednou od svého příchodu chyběl v základní sestavě. Jan Mudra však po třetím kole s FC Vysočinou Jihlava pokaždé nastoupil od první minuty a nejinak tomu bylo v pátek, kdy náš výběr hostil FC Sellier&Bellot Vlašim. Zápas nakonec skončil 1:1, když obě branky padly až ve druhém poločase. Mudra po utkání přistoupil k rozhovoru, ve kterém mluvil o:
19.3.2019Už jsem skoro zvedal ruce, mrzí Mudru nádherná, leč neúspěšná akce TRI - ZNO 1:1 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlT Ř I N E C - Patří k nejzkušenějším hráčům ve znojemském kádru. Po sobotě mohl s Kubou Teplým patřit k nejlepším střelcům Znojma. Jen kdyby tam Honzovi Mudrovi padla krásná střela zpoza vápna. Bohužel pro naše barvy se však jeho pokus zastavil na tyči. Mudra se po zápase postavil před kameru a odpovídal nejen na pohledný fotbalový moment, ale rovněž komentoval blížící se reprezentační přestávku.
17.3.2019Po průběhu musíme být s bodem spokojeni, hodnotí Šturma duel v Třinci TRI - ZNO 1:1 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlT Ř I N E C - Hned během tří zápasů si František Šturma připsal výhru, prohru a také remízu. O body se dělil v sobotu, kdy z hřiště Třince se svým týmem dovezl výsledek 1:1. Šturma se po utkání ohlédl nejen za velkou šancí z druhého poločasu.
12.3.2019Domácí premiéry druhé ligy: Šturma zažil nejpovedenější start, úspěšný byl už jen Kalvoda Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Nejlepší začátek na domácím stadionu ve druhé lize? Tak ten si ze znojemských trenérů připsal František Šturma. Šestačtyřicetiletý kouč v pátek dovedl své svěřence k výhře nad Chrudimí 6:1, čímž náš tým posunul na dvanácté místo Fortuna:Národní ligy. Od sezóny 2010/2011, kdy Znojmo opět rozehrálo druholigovou část, se na místě hlavního trenéra vystřídalo dalších šest koučů, přičemž Leoš Kalvoda loni na jaře prožil obnovenou premiéru.
1.3.2019Do jarní části sezóny vstupuje dvacetičlenný znojemský kádr. Přesvědčil také Šmehyl Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Již v sobotu se rozjede jarní část Fortuna:Národní ligy, naši fotbalisté poté do ní vkročí pondělním duelem s FC Vysočinou Jihlava. Ještě před úvodními duely sedmnáctého kola však přinášíme kompletní kádr znojemského „A“. Objevuje se v něm také Šimon Šmehyl, který se s mužstvem připravuje od zápasu se Seredí.
10.2.2019Nominace na Makarskou: Odjeli tři brankáři, vyrazili také matadoři. Neděle byla hektická Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - V neděli ráno se znojemská výprava vydala na druhé chorvatské soustředění. Krátce po půl šesté jednadvacetičlenný tým odcestoval na Makarskou, kde si kromě nutných tréninkových dávek zahraje také dva přípravné zápasy se zahraničními soupeři.
17.1.2019Na soustředění do Chorvatska vyrazilo jednadvacet hráčů. Do turnaje vstoupí v pátek Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O (ilustrační foto) - Od čtvrtka se naši hráči na jarní část připravují v Chorvatsku, konkrétně v Medulinu. Do oblasti blízko města Puly se vydali také mladíci Milan Moravec a Patrik Martínek. Soustředění se naopak nezúčastní Vojtěch Švarc nebo Vlastimil Veselý, který hostuje v FC Vysočině Jihlava.
4.12.2018Statistiky po podzimu: Nejlepším střelcem se stal Teplý, všichni hráči absentovali Radek ŠtohlZ N O J M O - Necelých čtrnáct dní po konci podzimu je čas na menší rekapitulaci. A to pohledem statistik. Reálná čísla například uvádějí, že kanonýrem týmu se stal Jakub Teplý se šest brankami. Pětadvacetiletý útočník byl s Antonínem Bučkem jediným z kádru, který do každého zápasu zasáhl alespoň na pár minut. Ani jeden z hráčů však na hřišti nepobyl plných 1 440 minut.
Další stránky
123456>>Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin