SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Radek Buchta před Ústí: Chceme se prezentovat hrou jako v Kolíně

Radek Buchta před Ústí: Chceme se prezentovat hrou jako v Kolíně Z n o j m o - Ještě než fotbalisté odcestovali do Ústí nad Labem, jsme pořídili rozhovor s Radkem Buchtou. Věnoval se pochopitelně příštímu soupeři, s kterým změříme v pátek od 17:00 síly v rámci druhého kola Fotbalové národní ligy. Radek čeká těžší zápas než v Kolíně, ale je to logické, ústečtí fotbalisté tradičně hrají na vrchu tabulku a mají nemalé ambice.

 
 
 

Proti Ústí to bude asi poněkud jiný zápas, než proti nováčkovi z Kolína?
Určitě. Ústí je tradiční druholigový klub. Hrálo i první ligu, takže kvalita bude určitě jinde.

Bude se hrát na zrekonstruovaném stadionu, fanoušci i hráči Ústí budou určitě natěšeni. Bude to pro nás výhoda třeba z hlediska přemotivovaností?
Bude se otvírat zrekonstruovaný stadion, bude to první zápas, přijde spousta lidí. Budou se na to hodně těšit a budou to chtít zvládnout vítězně, ale přemotivovaní asi ne. Pro nás je motivace to Ústí znepříjemnit.

Bilance s Ústím je ve druhé lize příznivá. Vnímáš ji?
Právě jsme se o tom s klukama bavili, že máme na Ústí pozitivní bilanci a třikrát jsme jej porazili. Bylo to ve stylu pana Kalvody, kdy jsme hráli ze zabezpečené obrany a vyráželi k brejkům, což teď nehráváme. Budeme se chtít prezentovat hrou, kterou jsme ukázali v Kolíně - aktivně a útočně.

K zápasu vyrážíte už den předem, co ti z toho pohledu vyhovuje více, brzké začátky utkání nebo ty večerní?
Do Ústí jedeme na dva dny, takže možná lepší hrát dopoledne, nemusíme čekat na zápas celý den. Takže pokud je to takový případ, že jedem na dva dny, tak spíše dopoledne.

Teď trochu odhlédneme od zápasu v Ústí. Jaké to je, jednu sezónu objíždět Eden, Letnou a nyní se vrátit do FNL?
V tomto je to obrovská změna, je to nesrovnatelné. To se týká i věcí kolem, média atd. Je to něco jiného, ale když jsem se díval na návštěvy prvního kolo FNL, ta byly velice pěkné.

 
 
 
 
Zápasový servis
fotogalerie
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies