SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Druhý venkovní zápas v řadě nás čeká v Ústí nad Labem

Druhý venkovní zápas v řadě nás čeká v Ústí nad Labem Z n o j m o - Stejně jako v předminulé sezóně, i v té aktuální, budeme k utkání 2. kola Fotbalové národní ligy zajíždět do Ústí nad Labem. To je momentálně v euforii z rekonstrukce svého stadionu, bude se ale samozřejmě chtít ukázat i na trávníku a vylepšit sedmé místo z uplynulého ročníku FNL. Zápas startuje v pátek od 17:00.

 
 
 

Čím momentálně žije fotbalové Ústí nad Labem? Nejen začátkem Fotbalové národní ligy, ale především zbrusu novou rekonstrukcí svého stadionu, na kterou zde tak dlouhou dobu čekali. S krásným stadionem v klubových barvách a výborným zázemím tak mohou Ústečtí výhledově přemýšlet i o Synot lize. Nejsou to myšlenky utopické, vždyť v sezóně 2011/12 celou FNL ovládli. Postupu výše zabránil právě nevyhovující stadion. V pátek si ho ovšem ještě ústečtí fanoušci neužijí z důvodu kolaudace.

FK Ústí nad Labem - 1.SC Znojmo FK
Pátek 8.8.2014 (17:00 hod. - Ústí nad Labem)

V minulém ročníku FNL se Arma umístila na sedmé pozici. „Naší snahou je budovat silné mužstvo, které by během tří let dosáhlo podobného úspěchu. Zatím jsme ve fázi, kdy kádr obměňujeme. Naším cílem je být v horních patrech,“ uvedl pro Ústecký deník trenér Ústí Lukáš Přerost. Kádr Army se před novým ročníkem FNL celkem obměnil.

Delegace rozhodčích
Berka - Černý, Arnošt

Ústí nad Labem vstoupilo do ligy zápasem ve Varnsdorfu. Byť měli hosté k vítězství blíže, zápas nakonec skončil remízou 1:1. Trenér Přerost však byl s bodem z venku poměrně spokojený. Je jasné, že z domácího utkání bude chtít Arma body tři. Vzájemné zápasy ale nahrávají spíše našemu týmu. Ze čtyř vzájemných zápasů jsem zvítězili třikrát. To je však pouhá statistika, rozhodovat se bude na hřišti.

Ústecké změny v kádru

PŘIŠLI: Lukáš Vraštil – obránce (hostování z Mladé Boleslavi), David Škraga – obránce (hostování z FK Kolín), Edin Kuč – útočník (registrace z FK Decic Tuzi), Marek Krátký – záložník (hostování z FK Teplice), Filip Novotný – záložník (přestup z FK Litoměřic), Michal Pávek – obránce (hostování z Hradce Králové), Emanuil Panev – záložník (registrace z PFC Burgas)

ODEŠLI: Michal Valenta – obránce (přestup do TJ Krupky), Lukáš Dvořák – obránce (hostování do Vltavínu Praha), Jakub Teplý – útočník (ukončení hostování), Petr Šalda – obránce (ukončení hostování), Emil Rilke – útočník (ukončení hostování), Petr Růžička – záložník (ukončení hostování), David Vacek – záložník (ukončení hostování)

Trenéři před zápasem

LUKÁŠ PŘEROST (ÚSTÍ NAD LABEM) - Rádi bychom navázali na první poločas z Varnsdorfu, musíme být ale aktivní po celý zápas. Znojmo na úvod sezony vyhrálo u nováčka z Kolína 4:0, bude to velmi těžký soupeř, potvrdilo své kvality. My ale uděláme maximum pro to, abychom zvítězili. (zdroj: Pavel Přibyl/Deník.cz)

OLDŘICH MACHALA (ZNOJMO) - Ústí samozřejmě znám, mělo vždy dobré standardní situace. Většinou hrálo na brejky, jsou tam rychlonozí hráči, například Michal Leibl, který je i gólový. V rychlých protiútocích je asi největší zbraň soupeře. Musíme se na to zaměřit.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies