SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Pozor na rychlé protiútoky, varuje před Ústí trenér Machala

Pozor na rychlé protiútoky, varuje před Ústí trenér Machala Z n o j m o - Byl by to skvělý vstup do začátku ligy, pokud by se našemu týmu povedlo zvítězit po Kolíně také v Ústí nad Labem. Trenér Oldřich Machala ale správně tuší, že na hřišti jednoho z předních týmů ligy to bude dvakrát tak těžké jako v Kolíně. Sílu soupeře vidí znojemský kouč především v rychlosti a nebezpečných protiútocích.

 
 
 

V prvním utkání Kolín, nyní také venku Ústí nad Labem. Kvalitou asi daleko těžší soupeř?
Ústí má dobré mužstvo a každý rok hraje v popředí tabulky. Čeká nás hodně těžký zápas.

Jaké jsou dle vás největší zbraně ústeckého týmu?
Ústí samozřejmě znám, mělo vždy dobré standardní situace. Většinou hrálo na brejky, jsou tam rychlonozí hráči, například Michal Leibl, který je i gólový. V rychlých protiútocích je asi největší zbraň soupeře. Musíme se na to zaměřit.

Ústí již disponuje novým krásným stadionem, přijde jistě spousta lidí. Může to být pro nás výhoda z hlediska tlaku na domácí tým?
V Kolíně to byla výhoda, tam také otevírali skoro nový stadion a navíc to bylo proti nováčkovi ligy, takže to bylo složité. Jak už jsem říkal, Ústí je zkušené druholigové mužstvo, čeká nás těžké utkání a musíme ho zvládnout.

Kvitujete, že už se hraje v pátek vzhledem ke středečnímu utkání domácího poháru?
Myslím, že je to dobře. V sobotu můžeme udělat regeneraci a můžeme se již chystat na středu.

Na závěr odbočím od FNL. Co říkáte na středeční výsledek Sparty v předkolu Ligy Mistrů s Malmö (Sparta vypadala po prohře 0:2 ve Švédsku pozn red.?
To je pro Spartu tragédie. Takové mužstvo, jaké má, čímž nechci snižovat kvalitu soupeře, by přes takový tým mělo postoupit.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies