Archiv - vyhledávání

Zpět na archiv
Hledaný řetězec:
Hledat v:
v článcích
v bleskovkách
Slova spojovat jako:
A
NEBO
hledej přesný řetězecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 7 článcích.

19.10.2016Podali jsme bojácný výkon, jsem hodně zklamaný, netajil trenér Kučera po prohře na Sigmě OLO - ZNO 2:1 | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňO l o m o u c - Již v minulé sezóně se Radim Kučera v pozici znojemského trenéra vrátil na Andrův stadionu při výhře nad Sigmou B. Tentokrát to už ale nebyla pro změnu proti olomouckému áčku veselá návštěva. Jeho svěřenci cestu domácích za třemi body příliš neztížili. Našeho kouče mrzelo neplnění taktických pokynů a také bojácnost. I proto jsme v Olomouci prohráli 1:2.
6.5.2016Když se nic nedaří. Prostějov utkání proti naší U19 ovládl ZNO - PRO 0:6 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Starší dorost si ve čtvrtek prožil opravdu velice nepříjemný večer. Soupeř s Prostějova je v rámci dohrávku 14. kola Moravskoslezské dorostenecké ligy přehrál ve všech směrech a vstřelil šest gólů, což znamenalo vysokou výhru. V sestřihu se můžete podívat na nejdůležitější situace utkání, veselá podívaná to ale z naší strany nebude.
12.1.2015Domácí Halový turnaj Datalife naší kořistí! Výborně U11! Redakce, Miroslav PaulZ n o j m o - V neděli 4. ledna se konal v Hale TJ Novoroční halový turnaj Datalife, pořádaný naším klubem. Turnaj byl určen pro ročník U11 a naši mladíci si vedli skvěle, když obsadili první místo! A bylo to drama, zvítězili jsme totiž ve finále až po penaltovém rozstřelu nad Židenicemi. Náš klub měl ještě jednoho zástupce v podobě přípravky U10, ta se statečně bila s o rok staršími týmu.
6.5.2014Ke třem bodům proti Liberci i s malými pomocníky RedakceZ n o j m o - Že náš tým zvítězil v sobotu nad Libercem v rámci 27. kola Gambrinus ligy 4:1, to už samozřejmě všichni víte. Štěstí jim možná přinesli i podavači míčů ze ZŠ Kravsko. Malí fotbalisté vyhráli okrskové kolo McDonald´s Cupu a i toto bylo jistou formou odměny. Mohli si tak splnit sen, pohybovat se přímo v centru dění a být doslova na dosah svým fotbalovým idolům. Zpátky domů pak cestovali autobusem A-týmu a velmi dobře se například seznámili s Milošem Reljićem. Cesta do Znojma tak byla, nejen kvůli výsledku utkání, pořádně veselá.
11.12.2013Juniorka zakončila podzim na 17. místě, pomohl jí skvělý začátek Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZnojmo vstupovalo do své nováčkovské sezóny v Juniorské lize s mnoha otazníky. Ukázalo však během podzimu, že je rozhodně konkurence schopné. Po skvělém začátku může být sedmnácté místo trochu zklamáním. Juniorský tým je však ve Znojmě stále ve stavu budování a rozhodně má na jaře na to, aby přetavila svůj potenciál na zelené pažity. V tomto článku se ohlédneme za účinkováním Znojma v podzimní části Juniorské ligy.
13.11.2013Mládež ukončila podzim 14. kolem a čeká ji zimní přestávka Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Zatímco juniorku a A-tým čekají na podzim důležité zápasy. Mládež už má ze sebou první část letošního soutěžního ročníku a čeká ji zimní přestávka. Tečka za podzimem nebylo pro naše týmy zrovna veselá. Ve svých utkáních totiž uspěly jen kategorie U14 a U13, které dovezly výhry nad Spartou Brno, ostatním už se zdaleka tolik nedařilo. Celý přehled již tradičně v článku.
18.8.2012Druhý domácí zápas, druhý nováček - FK Pardubice ZNO - PCE 3:2 | Z. Plánka, Foto: fotbalpardubice.czZ N O J M O - Jihomoravané mají na svém kontě po dvou kolech čtyři body, do druhého domácího zápasu tak mohou jít klidněji. Čeká je druhý nováček ligy - FK Pardubice. Že to nebude lehký soupeř se ukázalo v minulém kole, kdy Pardubice porazily Bohemians 1905. Jak to vše dopadne se dozvíme v neděli od 17:00.Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin