Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 31 článcích.

Další stránky
1234>>
22.4.2022V neděli dopoledne u poslední Jihlavy MVJ - ZNO 0:3 | Milan ŠobaZ N O J M O - Na šňůře výher v řadě se nám už aktuálně blýskají čtyři perly a budeme moc rádi, když se nám podaří porazit nejbližšího soupeře - FK mládeže Vysočina Jihlava, který je naopak na posledním místě a velkým odstupem a navíc už devět zápasů v řadě nevyhrál! Hraje se v neděli od 10:15 na hřišti Na Stoupách.
29.7.2021Představujeme hráče, kteří přišli do 1.SC Znojmo FK Milan ŠobaZ N O J M O - Na začátků bojů o MSFL si pojďme představit ve stručnosti jednotlivé hráče, kteří nově či staronově obléknou znojemský dres ve 3.lize:
21.6.2020U19: Dva zápasy - dvě výhry Milan Šoba, Fr.HavlíkZ N O J M O - Dva vítězné zápasy v přípravném období zaznamenala naše devatenáctka. O duelech U19 informuje trenér Fr.Havlík:
12.7.2019Informace o kádru: V prvním týmu se nachází dvaadvacet hráčů Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Velký průvan se odehrál v našem prvním týmu. Tři týdny před startem MSFL v kádru zůstali pouze tři hráči z jara 2019, další čtyři se vrátili z hostování. Téměř polovina týmu se aktuálně skládá z loňského dorostu.
26.6.2019Příprava, den třetí: Pro mladé hráče je to velký skok, upozorňuje Kalvoda Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Ani při tropických teplotách naši hráči nepolevují. Ve středu dopoledne se zúčastnili třetího tréninku v letní přípravě, jako výpomocné hřiště jim po Dyjákovicích posloužily Hluboké Mašůvky. Zde se sešlo devatenáct členů kádru.
24.6.2019V pondělí začala příprava. Pod provizorním vedením Leoše Kalvody se sešlo dvacet hráčů Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Příprava prvního týmu na nadcházející sezónu MSFL byla zahájena. Vedení klubu stále hledá nově se utvářející trenérský tým, první setkání po téměř měsíci měl na dohled Leoš Kalvoda. Sportovní ředitel klubu na tréninku uvítal dvacet borců, mezi nimiž nechyběl zkušený Tomáš Cihlář nebo mladíci z dorosteneckých kategorií.
14.5.2019Starší dorost: Domácí dominance pokračuje. O jasné výhře se rozhodlo ve druhém poločase ZNM - PEL 6:2 | Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Starší dorost se na domácím hřišti opětovně činil. V nedělním utkání se výběr Karla Bečky a Jiřího Kotlána nenechal překvapit ani FK Pelhřimovem, se kterým si poradil jednoznačně 6:2. Hned sedm branek zápasu přitom padlo až ve druhém poločase. Ztráta na první FK mládeže Vysočina Jihlava „B“ tak aktuálně činí sedm bodů, znojemští mladíci mají duel k dobru.
14.4.2019Starší dorost doma úřadoval. Stix natáhl parádní gólovou sérii Milan Šoba, Karel Bečka, Radek ŠtohlZ N O J M O - Podruhé na jaře se starší dorost dočkal výhry. Ve druhém domácím utkání jednoznačně přehrál Svratku Brno 4:0, přičemž o první branku se již v úvodní minutě postaral Radim Pohanka. K němu se dvakrát přidal Milan Stix, který tak posedmé za sebou nevyšel gólově naprázdno.
24.3.2019Sedmnáctka doma ztratila body s Humpolcem ZNM - HUM 1:1 | Milan Šoba, Radek Štohl

Z N O J M O - Druhý zápas jara naší U-17 již nevyšel. V sobou odpoledne na domácím hřišti jen remizovala s Humpolcem 1:1, když stav ve druhém poločase musela duelu alespoň srovnávat. O jedinou branku znojemského výběru se postaral kapitán Jiří Kocanda.

Úvod jarní části sezóny byl pro naše hráče výborný. Na hřišti líšeňského „B“ vyhráli jednoznačně 6:0, zásluhou čehož se udrželi na druhé příčce za Spartou Brno. První domácí duel však byl o něčem jiném.

Trenérský tým se před zápasem rozhodl pošetřit klíčové hráče svého mančaftu, kteří se v neděli představili za U-18. Problém duelu však nastal v něčem jiném. „Soupeř nám sebral body zcela jednoduše – nedokázali jsme se vyrovnat s důrazem, prohrávali jsme většinu osobních soubojů, místo kombinace jsme volili individuální řešení herních situací, což soupeři, který brání, zcela vyhovuje. Absolutně jsme nevyužívali šířku hřiště, místo kombinace jsme míče nakopávali, no a to podstatné – pokud nevyužijeme několik stoprocentních příležitostí, tak si nezasloužíme vyhrát,“ rozpovídal se po zápase trenér František Havlík.

Nejen on viděl, jak se třináctý tým tabulky dostává do vedení. V osmačtyřicáté minutě se za Humpolec prosadil Adam Zástěra. To již v sestavě nechyběli Temuulen Tumurbaatar a Jakub Dvořáček, kteří nahradili dvojici Tomáš Vaníček, Ondřej Morong. Znojemskému týmu se dlouho nedařilo vyrovnat, v pětašedesáté minutě tak šel na hřiště Adam Polepil, který vystřídal Davida Pavlačku. V 72. minutě se přeci jen trefil Jiří Kocanda, který tak stanovil konečné skóre zápasu na 1:1.

„Individuální výkony některých hráčů byly zcela podprůměrné – příležitost dostal každý hráč z týmu. V Hodoníně (30.3., 10:00 - pozn. red.) nastoupíme v nejsilnější možné sestavě – změn bude dost, protože takovým fotbalem (kopanou) se určitě prezentovat nechceme,“ zakončil mrzutý Havlík, jehož svěřenci na první Spartu Brno ztrácí čtyři body.

4.3.2019U19: další dva přípravné zápasy Milan Šoba, Jiří KotlánZ N O J M O - Za necelých 14 dní začíná jarní část sezony i naší U19. O dalších dvou duelech v přípravě nás informoval asistent trenéra Jiří Kotlán: