U19: Dva zápasy - dvě výhry

Z N O J M O - Dva vítězné zápasy v přípravném období zaznamenala naše devatenáctka. O duelech U19 informuje trenér Fr.Havlík:

 
 
 

Novosedly (muži + dorost) – 1. SC Znojmo 0:2 (0:0)
V utkání dostali příležitost hráči širšího kádru. Naší hrou a přístupem k zápasu samotnému jsem zklamán. Hráčů, kteří snesli měřítko bylo pomálu - za zmínku stojí pouze výkony obou brankářů (Adam Polepil hrál 2. poločas v útoku a vstřelil obě branky) a Jáchyma Špalka, který si tímto řekl o větší minutáž v týmu U19.

Višňové (muži A) – 1. SC Znojmo 1:7 (0:1)
Utkání jsme měli rozhodnout daleko dříve – zvláště v 1. poločase byla naše koncovka žalostná. Herní projev se ale konečně začal podobat hře, kterou se chceme prezentovat. Po většinu utkání jsme diktovali tempo hry a měli vysoké procento držení míče. Do problémů jsme se dostávali ve chvílích, kdy jsme zbytečně přidržovali míč - stáli jsme nad míčem a se soupeřem se naprosto nesmyslně přetahovali – takovou pasáž hry jsme měli hlavně na začátku 2. poločasu.
Ke konci zápasu už si hráči užívali fotbalu, bavili se jím, což je za takového stavu dobře. Se vší úctou a pokorou k soupeři je naší povinností v takových zápasech dominovat, což se nám ale na začátku tohoto přípravného období nedařilo.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin