Archiv - vyhledávání

Zpět na archiv
Hledaný řetězec:
Hledat v:
v článcích
v bleskovkách
Slova spojovat jako:
A
NEBO
hledej přesný řetězecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 34 článcích.

Další stránky
1234>>
13.5.2019Mladší dorost doma přehrál Pelhřimov. Takové vítězství mě absolutně netěší, sužuje trenéra Havlíka ZNM - PEL 2:1 | Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Mladší dorostenci se o víkendu dočkali šestnácté výhry v letošní sezóně. V utkání nad týmem FK Pelhřimov si připsali vítězství v poměru 2:1, o tři body se dvěma brankami postaral Tomáš Vaníček. Hlavní trenér František Havlík však po utkání vůbec spokojený nebyl.
20.8.2017Znojmo jsem si zamiloval, říká jubilant a klubová legenda Václav Dvořák Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V srpnu dosáhla významného životního jubilea klubová legenda Václav Dvořák. Bývalá hráčská opora a současný mládežnický trenér 1.SC Znojmo oslavil padesátiny a my jsme byli u toho. Samozřejmě se připojujeme s velkou gratulací a přinášíme s oslavencem rozhovor.
10.3.2016Kombinovaná sestava U16, U17 porazila Třebíč, hattrickem ji sestřelil Vojta Švarc redakceZ n o j m o - K dalšímu utkání v přípravě na jarní mistrovská utkání vyběhla společně naše U16 a U17. Společný kombinovaný tým si vyšlápl na starší dorost Třebíče a zvítězil 3:1. Výraznou zásluhu na výhře má útočník Vojta Švarc, který vstřelil všechny tři naše góly a mohl se radovat z hattricku.
8.3.2016U16 a U17 pokračují v přípravě, na jejich štítě skončily týmy Staškova a Prosiměřic redakceZ n o j m o - Start své soutěže už netrpělivě vyhlíží naši mladší dorostenci. V minulém týdnu měli na programu další přípravné zápasy. Nejprve kombinovaný tým U16 a U U17 vítězně vyzval slovenskou Slavii Staškov, v sobotu pak šestnáctka porazila dorost Prosiměřic vysoko 5:1. Dvě branky vstřelil Jakub Merhaut (foto).
16.2.2016Vítězný víkend U16, poradila si s Mikulovem a rozstřílela Třebíč Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Úspěšný vstup do zápasové přípravy absolvovala o víkendu také naše U16. Na programu měla hned dvě utkání. V sobotu si poradila s Mikulovem a v neděli rozstřílela Třebíč. Trenér Tibor Duda tak mohl být spokojený, byť k utkání s Mikulovem měl určitě výhrady. Celkově však hodnotil první dvě přípravné utkání velmi pozitivně. Proti Třebíči se hattrickem blýskl Martin Sysel.
9.2.2016U16 zakončila soustředění utkáním se starším dorostem Boskovic Zdeněk PlánkaB o s k o v i c e / Z n o j m o - Náš mladší dorost má za sebou týdenní soustředění v Boskovicích. Na jeho závěr sehrál v sobotu v pořadí druhé přípravné utkání. Ročníkově staršímu soupeři z Boskovic (starší dorost) jsme podlehli 0:2. Trenér Tibor Duda byl však vzhledem k náročnému a kvalitnímu soustředění s výkonem v utkání spokojený.
4.2.2016Šestnáctka si na soustředění poradila s Blanskem, vstřelila mu čtyři góly Zdeněk PlánkaB o s k o v i c e - Mladší dorostenci jsou tento týden na soustředění v Boskovicích a jeho součástí jsou i dva přípravné zápasy. Ten první proti Blansku zvládli v úterý svěřenci trenéra Tibora Dudy na jedničku, zvítězili 4:0 a vkročili tak do nového roku pravou nohou. V sobotu se U16 utká s Boskovicemi.
13.10.2015Sedmnáctka se vytáhla na Třinec, třináctka rozprášila Líšeň redakceZ n o j m o - S novým webem se vracíme i k tradičnímu souhrnu výsledků našich mládežnických celků. Jak se vedlo 1.SC počínaje U12 až U17 o minulém víkendu? Nejvíce se dařilo naší třináctce, která si doslova smlsla na Líšni, které nasázela 21 branek! Soupeř se "pomstil" v kategorii U15, kde naopak na domácí půdě dominoval on. V pasti jevišovického hřiště se pak povedlo nachytat svěřencům Jiřího Kotlána Třinec a sedmnáctka tak po delší době poznala chuť vítězství.
11.6.2015Mladší dorostenci se rozloučili se sezónou vítězně, zdolali HFK Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Poslední z našich mládežnických celků zakončily ve středeční odpoledne a podvečer sezónu. Městský stadion v Horním parku našim mladíkům svědčil, poradili si zde s HFK Olomouc. U17 zvítězila 1:0 a U16 dokonce 3:0. U obou utkání se rozhodlo o výsledku až ve druhé půli, v jednom z duelů byly k vidění i dvě červené karty.
27.5.2015Mladším dorostencům se ve Frýdku nedařilo redakceZ n o j m o - Minulou středu se naše dorostenecké kategorie U17 a U16 vydaly ke svým zápasům do Frýdku-Místku. A mise to bohužel nebyla úspěšná, oběma našim týmům se nedařilo střelecky a tím pádem logicky ani výsledkově. Frýdek využil své domácí prostředí a všechny body zůstaly v Moravskoslezském kraji.
Další stránky
1234>>Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin